Меню Каталог
логотип DIY-KROVLYA

   

097-659-79-19
050-659-79-19
093-659-79-19
Поиск

Кровельные работы Киев

Каталог
Голосование
Из какого материала вы хотите сделать свою крышу?
Блог / Новости

 Поради щодо вибору рулонної наплавляємої покрівлі

Про рулонну покрівлю та її застосування

Рулонная наплавляемая кровля Технониколь Биполь, Еврорубероид, Бикрост, Бикроэласт, Техноэласт, Техноэласт Мост, Унифлекс,

 

Одним із представників групи "м'яка покрівля" є наплавляючi матеріали. Як правило, покрівля, що наплавляється поставляється в рулонах, звідси її друга назва - рулонна покрiвля. Завдяки своїй економічності і відносній простоті монтажу, м'яка рулонна покрівля є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів в нашій країні. В основному, рулонні покрівлі, направляючі покрівлі використовуються при гідроізоляції плоских дахів і покритті промислових та цивільних об'єктів. Крім того, застосування рулонних матерiалiв ще й економічно вигідно при покрівлі конструктивно складних дахів в широких будівельних масштабах.
         Рулонна покрівля, наплавляюча рулонна покрівля — це бітумний покрівельний гідроізоляційний матеріал на синтетичній основі. Рулонна покрівля являє собою п'ятишарову гідроізоляційну мембрану, що складається з двох шарів бітумного (бітумно-полімерного) в'яжучого нанесеного на армуючу основу (склополотна, склотканини або поліестера) і захисних покриттів (поліетиленова легкоплавка плівка і кам'яна посипка для верхнього шару). Рулоннi покрівлі виконуються у вигляді гідроізоляційного килима, що складається з трьох-чотирьох шарів матеріалу, проклеєних між собою. Така будова рулонних матеріалів забезпечує відмінний захист покрівельної системи від промокання, загоряння і негативного впливу атмосферних опадів. А направляються рулонні покрівлі за допомогою пропанового пальника.

 

Класифікація наплавляємої рулонної покрівлі

   1. За структурою полотна наплавляючої  покрівлі: одно-, багатоосновні і безосновні.
   2. За типом основи рулонної покрівлі: основа з склополотна, скловолокна або полімерного полотна.
         Склохолст - біостійка основа, що складається з хаотично розташованих скляних ниток.
         Склотканина - основа, що складається з переплетених скляних ниток. Склотканина має більшу міцність, ніж склохолст.
         Поліестер - якісна і надійна основа, що складається з хаотично орієнтованих поліестерових волокон.
   3. За типом компонента покривного складу: бітумні; бітумно-полімерні; полімерні (еластомірні вулканізовані і невулканізована, термопластичні).
   4. За типом захисного шару наплавляючої  покрівлі: матеріали з посипкою (крупнозернистою, дрібнозернистою, пилоподібною); матеріали з фольгою; матеріали з плівкою.

До недавно існувала думка, що рулонні матеріали недовговічні. Це дійсно так, от тільки йшлося про рулонної покрівлі першого покоління, основою яких був картон (як приклад, всім відомий рубероїд). Дуже важливим кроком у розвитку рулонної наплавляємої покрівлі стала заміна біологічно недовговічної картонної основи негниючими матеріалами: склохолст, склотканина і полімери. Впровадження цієї технології дозволило не тільки продовжити термін життя рулонних покрівель, але і збільшилися їх міцнісні характеристики. Отже, сучасна рулонна покрівля другого покоління не схильна до гниття, так як в її основу покладено надміцний стеклохолст (неорганічний матеріал над яким не владні погодні явища) на обидві сторони якого наноситься бітумне покриття. Також, до складу бітуму вводяться спеціальні модифікатори, які покращують властивості самого бітуму і вирішують таку проблему його старіння.

Щоб якісно і надійно

        Рулонка, рулонная кровля, монтаж рулонной кровли   Рулонка, рулонная кровля, монтаж рулонной кровли До процесу вибору рулонної покрівлі слід підійти грунтовно, в першу чергу, відштовхуючись від потреб пристрою покрівлі. Основна перевага застосування рулонних матеріалів, незважаючи на їхні різновиди, полягає в тому, що вони забезпечують високі характеристики покрівельної ізоляції. При цьому, товщина ізоляційного шару може легко регулюватися. Але що ж вибрати, серед такого розмаїття виробників і стількох різновидів рулонних направляючих матеріалів?! Фахівці компанії DIY-Krovlya рекомендують торгову марку «ТехноНiколь», цей виробник зарекомендував себе високими показниками якості продукції, її довговічністю і великим асортиментом товарів, здатних задовольнити будь-які побажання замовників і технічні вимоги по влаштуванню покрівлі.
           Компанія «ТехноНІКОЛЬ» випускає вельми широкий спектр наплавляючих рулонних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів, від високотехнологічних продуктів до традиційних. Клас матеріалу для рулонної покрівлі, його якість і ціна визначаються розважуванням бітумного (бітумно-полімерного) в'яжучого і процентним вмістом СБС або АПП модифiкатора. З цього моменту трохи заглибимося. Для виробництва рулонних направляються матеріалів використовується окислений бітум модифікований полімером. В якості модифікаторів бітуму найбільш поширені два типи полімерів: штучний каучук СБС (стирол-бутадієн-стирол) і пластик АПП (атактичним поліпропілен). Відповідно СБС-модифіковані бітуми більш еластичні і можуть мати температуру крихкості до 40 ° С, АПП-модифіковані бітуми більш жорсткі, теплостійкі і можуть мати температуру розм'якшення до +155 ° С. АПП-модифіковані матеріали ідеально підходять для спекотного клімату. При високій якості перемішування бітуму з СБС утвориться однорідна суміш, в якій практично неможливо виділити бітум і полімер.
         Враховуючи всі нюанси виробництва рулонних бітумних матеріалів, компанія ТехноНіколь пішла назустріч замовникам під всього світу і налагодила виробництво рулонних матеріалів для різного клімату і, звичайно ж, для вирішення різних завдань. Отже, в асортименті продуктів рулонної покрівлі «ТехноНіколь» представлені як СБС, так і АПП-модифіковані матеріали. СБС-модифіковані матеріали це: Техноеласт, Унiфлекс, Бiполь, БiкростБiкроeласт, Еврорубероїд, а АПП-модифіковані - ТехноеластТермо, Экофлекс. Крім того, всі рулонні покрівельні матеріали діляться на чотири класи: "ПРЕМIУМ", "БIЗНЕС", "CТАНДАРТ", і «бюджетні» продукти "ЕКОНОМ" класу.

Рулонні покрівельні матеріали: що вибрати?

Класифікація та застосування рулонних матеріалів «ТехноНіколь»:

«Премiум» клас

Направляючi рулонні матеріали Преміум класу володіють відмінною репутацією, що підтверджує досвід їх застосування на найбільших і значущих об'єктах в багатьох країнах світу. Техноеласт - високотехнологічний продукт, відноситься саме до цього класу, завдяки своїм властивостям, він дозволяє вирішити широке коло завдань, що виникають при роботах на відповідальних об'єктах. Що стосується характеристик, то Техноеласт – це СБС-модифікований, наплавляємий покрівельний та гідроізоляційний матеріал, призначений для облаштування покрівельного килима будівель і споруд, гідроізоляції фундаментів та інших конструкцій з підвищеними вимогами надійності у всіх кліматичних районах. Його застосування необхідно там, де інші матеріали навряд чи можуть забезпечити належний рівень захисту від постійного тиску техногенних грунтових вод і від холодної погоди.
ТехноеластМiст - ще один продукт цього класу. Унікальні фізико-механічні характеристики матеріалу ТехноеластМiст забезпечуються застосуванням в якості модифікатора штучного каучуку - Стирол-Бутадієн-Стиролу (марка “Б”), альфаполiолефiнiв (марка “С”). ТехноеластМiст призначений для пристрою гідроізоляції залізобетонної плити проїжджої частини (марка "Б"), пристрою захисно-адгезiйного шару на сталевій ортотропній плиті прогінних  мостових споруд ( Техноеластмiст марка “С”). Також, Техноеластмiст може застосовуватися для влаштування одношарової гідроізоляції будівель і споруд.
Техноэласт ТехноНиколь,Техноэласт ЭПП, Техноэласт ЭКП, Рулонная кровля ТехноэластМост С и ТехноэластМост В

 «Бiзнес» клас

Матеріали, що входять в цей клас, дозволяють гарантовано отримати надійний результат. Це підтверджено досвідом їх застосування на великій кількості об'єктів по всій країні. Рулонною покрівлею Бiзнес класу вважається Уніфлекс.
Унiфлекс призначений для облаштування покрівельного килима будівель і споруд, гідроізоляції будівельних конструкцій у всіх кліматичних районах нашої країни та зарубіжжя. Залежно від виду посипання і області застосування Уніфлекс випускається двох марок: Унiфлекс К - з крупнозернистою посипкою і полімерною плівкою з наплавлюваного боку полотна для облаштування верхнього шару покрівельного килима; та Унiфлекс П – з дрібнозернистою посипкою з обох боків полотна для облаштування нижніх шарів покрівельного килима і гідроізоляції будівельних конструкцій. В якості основи для Уніфлекс використовується неткане поліефірне полотно (поліестер), маркування Е, склотканина - Т або Х - стеклохолст.

Рулонная кровля Унифлекс, Унифлекс ЭКП, Унифлекс ЭПП

«Стандарт» клас

Продукти ТМ «ТехноНіколь» класу Стандарт - Бiкроeласт и Бiполь - відмінно виконують свою основну функцію - захист будівлі від води, при цьому з ними зручно працювати. Результати тестування та досвід застосування підтверджують їх надійність і довговічність, а їх якість поєднуються ще й з доступною ціною.
Біполь, мабуть, найпоширеніший покрівельний гідроізоляційний матеріал, він призначений для пристрою покрівлі з малим ухилом і гідроізоляції фундаментів будівель і споруд, тому користується особливою популярністю. Бiполь складається з міцної негниючої основи, на яку з обох боків нанесене високоякісне бітумно-полімерне в'яжуче. Нижня сторона Біполь покривається легкоплавною полімерною плівкою, верхній бік - крупнозернистою мінеральною посипкою. В залежності від виду захисних шарів і області застосування Біполь випускається наступних марок: Бiполь П, що застосовується для облаштування нижніх шарів покрівельного килима й гідроізоляції будівельних конструкцій і Бiполь К - для облаштування верхнього шару покрівельного килима. Схожий за свої технічним характеристика і Бiкроeласт - модифікований бітумний покрівельний і гідроізоляційний матеріал. Він так само призначений для пристрою покрівлі з малим ухилом ската, виконаний з міцної негниючої неорганічної основи (склотканина, стеклохолст або поліестер), і в залежності від сфери застосування випускається у двох модифікаціях: Бiкроeласт К и Бiкроeласт П. Відповідно для облаштування верхнього шару покрівельного килима  (Бiкроeласт К) і для облаштування нижніх шарів покрівельного килима й гідроізоляції будівельних конструкцій (Бікроеласт П).
Бикроэласт ХКП, Бикроэласт ЭПП, Бикроэласт ХПП, Бикроэласт ЭКП, Бикроэласт ХКПБиполь ЭПП, Биполь  ЭКП, Биполь ХПП, Биполь ХКП

 «Економ» клас

Якісні продукти економ класу дозволять Вам облаштувати недорогу але міцну покрівлю. Для їх застосування не потрібно використання дорогого устаткування, при цьому надійністю і довговічністю даних матеріалів Ви будете захоплюватися довгі роки. Традиційно до рулонної покрівлі Економ класу відносяться Бікрост і Єврорубероїд.
Рулонна крівля, що наплавляється Бікрост призначена для гідроізоляції будівельних конструкцій та облаштування покрівельного килима будівель і споруд різної складності. Виготовляється Бікрост шляхом нанесення на скловолокнисту або поліефірну бітумного в'яжучого, що містить бітум і модифіковані наповнювачі. В якості захисних шарів використовують грубозернисту (сланець, асбагаль), дрібнозернисту (пісок) посипку і полімерну плівку. В залежності від виду захисних шарів і області застосування Бікрост випускають двох марок: Бікрост К (грубозерниста посипка), що використовується для облаштування верхнього шару покрівельного килима. І Бікрост П (дрібне зерно посипання) призначення якого гідроізоляція будівельних конструкцій і пристрій нижніх шарів покрівельного килима.
Ще одним бюджетним матеріалом цього класу вважається Єврорубероїд, це сучасний покрівельний та гідроізоляційний самоклеючий матеріал, основою для якого може бути склотканина, стеклохолст або поліестер просочені модифікованим бітумом з обох сторін. Направляється Єврорубероїд за допомогою газового пальника і представлений двома групами - матеріалами, модифікованими атактичним поліпропіленом (АРР), і матеріалами, модифікованими стирол-бутадієн-стирольним каучуком (SBS). До характерних особливостей, якими відомий єврорубероїд, слід віднести високу експлуатаційну зносостійкість, еластичність, міцність, і найголовніше - збереження всіх згаданих якостей навіть в умовах контрастних температур. І на відміну від віджилих традиційного рубероїду, толі, пергаміну, єврорубероїд не володіє високою канцерогенністю, і не настільки токсичний при виробництві.
Рулонные материалы ТЕхноНиколь, Бикрост ХПП, Бикрост ХКП Рулонная кровля, рубероид, Еврорубероид, качественный рубероид, Еврорубероид ТехноНиколь

Окремої уваги заслуговують бітумні мастики і праймери

Кровельные мастики, Битумный праймер, Мастики, праймеры для рулонной кровли

Популярними матеріалами для гідроізоляції покрівлі є не тільки рулонні направляючi матеріали, але й покрівельні мастики і праймери. Праймер - це різновид грунтовки, яка наноситься на поверхню виробу для кращого склеювання. Праймер виготовляється з органічних розчинників і бітумів високої якості, завдяки чому він має високу теплостійкістю і проникаючу здатністю, бітумний праймер усмоктується глибоко в структуру оброблюваної поверхні і забезпечує довготривалий ефект. Для бітумного праймера характерно малий час висихання і абсолютна відсутність липкості, що робить його практично незамінним і зручним матеріалом для проклейки гідроізоляції.
Що стосується бітумної мастики, то мастика - це в'язка суміш, до складу якої входить спеціальні компоненти, що дозволяють мастиці відштовхувати воду і виступати в якості клею. Мастика дозволяє вирішити низку проблем, серед яких можна назвати створення антикорозійного покриття, приклеювання плитки і гідроізоляційних матеріалів, герметизації швів і стиків. У виробництві мастик поєднують різні вихідні матеріали - синтетичні смоли, каучук, наповнювачі, пластифікатори та інші компоненти, які надають матеріалу високу міцність і еластичність, стійкістю до старіння і впливу агресивних середовищ, низьких і високих температур та іншими властивостями.

Декiлька слів про монтаж

укладка Еврорубероида, монтаж наплавляемой рулонной кровли

Монтуються рулонні покрівлі за допомогою газових пальників. Але важливо, щоб під час монтажу матеріал не горів, а лише тільки плавився, щоб він міг добре приклеїтися до основи. Пристрій наплавляється рулонної покрівлі, як правило, здійснюється в кілька шарів. Якщо ухил даху 15 ° - монтаж роблять у два шари, якщо від 5 ° до 15 ° - в три шари, якщо ухил менше 5 ° - в чотири шари. Монтаж покрівлі виконується на різні основи - бетон, утеплюючі плити, асфальтобетон, метал, плоский шифер, дерево. Для того, щоб нова покрівля прослужила якомога довше, необхідно добре підготувати основу. Очистити поверхні від бруду, наростів і сміття. Зробити якщо необхідно якісну стяжку або відповідний ремонт існуючої цементної стяжки, зробити праймер і т.д, чим краще і ретельніше підготовлена основа, тим краще і міцніше вона з'єднається з рулонною покрівлею, і не буде з часом відшаровуватися.

Заключення

Рулонна покрівля, що наплавляється - це відмінний вибір для вирішення різних будівельних завдань, будь то гідроізоляція дахів, фундаментів і бетонних плит або покрівля широкомасштабних промислових об'єктів, багатоповерхових житлових і господарських будинків. Рулонна покрівля об'єднує в собі всі достоїнства бітумних і полімерних матеріалів. Рулонна плавка покрівля - це безкомпромісна якість і довговічність. До основних її плюсів можна віднести те, що незалежно від стану поверхні та умов виконання робіт рулонні матеріали створюють відмінну гідроізоляцію покрівельного накриття в декілька шарів, проклеєні один з одним для досягнення оптимальних експлуатаційних характеристик. Також, варто відзначити, що полімерно-бітумні матеріали володіють хорошою гнучкістю на холоді, морозостійкістю, водонепроникністю і відмінною стійкістю до механічних пошкоджень.
Сподіваємося, що представлена ​​вище інформація допоможе Вам зробити правильний вибір рулонного покрівельного матеріалу і м'яка рулонна покрівля буде радувати Вас своєю довговічністю і відсутністю додаткових витрат на ремонт довгі роки. У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до наших консультантів. Наші телефони дивіться в контактах.

Металлические секционные заборы ТМ Техна

Хиты продаж :)

sovety1

Полезные советы:

sovety2

Полезные статьи:

украина

Компания "D.I.Y.- KROVLYA" осуществляет доставку материалов по всей территории Украины

Киев | Харьков | Донецк | Луганск | Львов | Одесса | Симферополь | Днепропетровск | Винница | Одесса | Житомир | Запорожье | Ивано-франковск | Кировоград | Луцк | Николаев | Полтава | Севастополь | Сумы | Тернополь | Херсон | Черкассы | Чернигов | Ровно | Александрия | Черновцы | Ужгород | Хмельницкий | Алчевск | Артемовск | Белая Церковь | Бердянск | Васильевка | Владимир-Волынский | Днепродзержинск | Евпатория | Белгород-Днестровский | Изюм | Каменец-Подольский | Керч | Ковель | Конотоп | Коростень | Кременчуг | Лубны | Мариуполь | Мелитополь | Никополь | Новая Каховка | Первомайск | Мелитополь | Славянск | Стрый | Северодонецк | Феодосия | Шостка | Белгород-Днестровский | Бердичев | Боярка | Бровары |Умань | Васильков | Вознесенск | Горловка | Кривой Рог | Желтые Воды | Измаил | Ильичевск | Ялта | Краматорск | Мукачево | Обухов | Павлоград | Миргород | Нежин | Нововолынск | Новгород-Волынский | и любые другие города Украины

  Certainteed Київ    QueenTile    fluger    Бікроеласт ХКП ціна    Бікроеласт ХПП    Біполь Техноніколь ОПТ    Ворота Київ    Ворота ціна    Гнучка черепиця Certainteed    Егоза київ купити    Зварна сітки    Композитна металочерепиця    Мідна покрівля    Покрівля м'яка черепиця    Рулонна гідроізоляція    Сітка на паркан зварна    Ціни на бітумну черепицю    американська бітумка    бітумна / гнучка / м'яка черепиця купити Київ    бітумна черепиця    бітумна черепиця GAF    гнучка покрівля    гнучка черепиця    дренаж TOP DN90 РЕ-РР    дренажні системи    купити Бікроеласт ЕКП    купити Бікроеласт ЕПП    купити оцинковану зварену сітку    купити поверхневий водовідвід TOP    купити рулонну гідроізоляцію    купити євроруберойд    ламінована бітумна черепиця    лінійні дренажні системи Тор    м'яка покрівля    м'яка черепиця Certainteed    металочерепиця Pruszynski    плоска покрівля    поверхневий водовідвід    рулонка    система лінійного водовідведення HAURATON TOP ціни    стовпчик для паркану купити    сходи металеві    флюгер купити    флюгер ціна    флюгера    флюгера фото    флюгери    флюгери на дах    євроруберойд Київ    євроруберойд економ класу