Меню Каталог
логотип DIY-KROVLYA

   

097-659-79-19
050-659-79-19
093-659-79-19
Поиск

Кровельные работы Киев

Каталог
Голосование
Из какого материала вы хотите сделать свою крышу?
Блог / Новости

Поради по монтажу секційного паркана зi зварної сітки, панельних огорож

Монтаж секционных панельный заборов (ограждений) из сварной сетки в полимерном покрытии

Все більш популярним видом парканних огорож стають секційні панельні огорожі із зварного прута. Це красиво, порівняно недорого і головне якісно. Для виготовлення панелей використовують високоякісну сталь, оцинковану після зварювання і покриту полімерним покриттям. Перераховані маніпуляції дозволяють істотно підвищити термін експлуатації такої огорожi. Що стосується стовпів, то для їх виготовлення використовують оцинкований і пофарбований прямокутний профіль різних розмірів з товщиною стінки 1,5 мм. Наявність ребер жорсткості на секціях паркану не випадкова, саме вони роблять продукт більш міцним і таким, що не піддається механічним впливам і сильним вітрам. Ну що ж, перейдемо безпосередньо до процесу монтажу.

Матеріали та інструменти необхідні для монтажу системи огорожі

Для того, щоб монтаж системи огорожі був виконаний якісно Вам знадобляться наступні інструменти:

1. Нівелір – для зняття висотних відміток стовпів;
2. Капроновий шнур – для вирівнювання стовпів по одній лінії на прямих ділянках до 25м;
3. Теодолiт – для вирівнювання стовпів по одній лінії на прямих ділянках понад 25 м;
4. Рівень – для вирівнювання вертикалі стовпів;
5. Рулетку і розпорку – для дотримання необхідної відстані між стовпами;
6. Бурову установку на базі трактора або ручну (типу Shtil BT121 або EFCO TR 1585);
7. Трамбовку – для ущільнення дна свердловини, викопаної під стовп;
8. Ручний iнструмент - викрутки, ключі, плоскогубці і т.д.

Компоненти й інструменти для бетонування основ стовпа: Пісок, Цемент, Щебінь, Бетономішалка, Лом і лопати, Тачка.

При обсягах бетону більше 2 куб. рекомендуємо використовувати бетон промислового виробництва.

Послідовність монтажа системи огорожі

1. Виставлення відміток під стовпи

Установка столбов под секционные заборы Даний етап є найважливішою складовою монтажу, так як на підставі вимірів складається первинний план монтажу системи панельного огородження і його конструктивних особливостей. Виставлення відміток під стовпи виконується за допомогою нівеліра. Для цього вам потрібно на місці майбутнього паркану встановити початковий і останній дерев'яні стовпи і натягнути між ними капроновий шнур або теодоліт. Потім, за допомогою нівеліра визначаємо нульову позначку. Бажано встановити нівелір так, щоб з одного боку установки прострілювалися всі стовпи. Потім, визначаємо будь-яку нульову позначку 0.00.
Разметка столбов для забора из сварной сетки
Далі у вихідну точку, прийняту за нульову відмітку встановлюємо рейку з поділками і фіксуємо висоту нульової позначки. Місце вихідної точки відзначаємо дерев'яним кілочком. За допомогою рулетки визначаємо місця установки решти стовпів по осьовим лініям, відзначених капроновим шнуром. Натягніть мотузку на висоті передбачуваної верхньої межі установки панелей. Відстань між осями стовпів огорожі стандартне: 2518 мм (при використанні панелей довжиною 2500 мм) або 3018 мм (довжина панелі 3000 мм). Кожну відмітку під стовп фіксують дерев'яним кілком.

2. Земляні роботи

работы по установке фундамента под секционные ограждения Після розмітки і точного визначення місць установки стовпів проводиться установка фундаменту. Чим міцніше ви побудуєте фундамент, тим більш довговічною буде будова. Основною причиною нестійкості і руйнування фундаменту є дія сил морозного здимання (нерівномірного підняття, "здуття") деяких видів грунтів в період зимового промерзання. Ця властивість грунтів пов'язана з глибиною промерзання грунту в регіоні і з глибиною підземних грунтових вод. Слід пам'ятати, що сила спучування грунтів настільки велика, що в стані підняти практично будь-яку будівлю. За даними отриманими в результаті декількох експериментів, було доведено, що ця сила може досягати 10-15 т/м2. При площі фундаменту всього в 10 м2 сила спучування становитиме 100-150 т. Приборкати ці воістину фантастичні сили неможливо, тому є тільки один вихід - грамотне виконання фундаменту.

Перед початком робіт з бетонування фундаменту необхідно знати:
- На якому грунті стоятиме огорожа;
- Яка глибина промерзання грунту в районі будівництва;
- Який рівень грунтових вод.

Рівень підземних грунтових вод робить істотний вплив на поведінку багатьох грунтів. При цьому оптимальний варіант для майбутнього фундаменту той, коли глибина промерзання менше глибини грунтових вод. І, навпаки, важкими умовами вважаються ті, при яких глибина промерзання більше глибини грунтових вод. В останньому випадку в міру посилення морозів буде збільшуватися і глибина промерзання грунту. Коли глибина промерзання досягне рівня підземних грунтових вод, почнеться їхнє перетворення в лід, а разом з цим і спучування, "здуття" грунту. Спучування гурнта практично ніколи не буває рівномірним, тому в різних місцях фундаменту підйом грунту буде відрізнятися. Як наслідок цього процессу - перекіс фундаменту, перерозподіл навантажень в ньому і у всій будові, можливість появи тріщин, як у самому фундаменті, так і в стінах будинку.

Тому, якщо рівень грунтових вод високий і їх захоплює глибина промерзання, то є два виходи з такої ситуації:
- Врахувати цей фактор при виборі надійного варіанту фундаменту, не рахуючись із збільшенням кошторису на будівництво;
- Провести роботи, якщо це можливо, для гарантованого зниження рівня грунтових вод (осушення, прокладка дренажних канав і т.д.). устройство фундамента под забор

3. Влаштування фундаменту під паркан

При влаштуванні фундаменту для панельного огородження з секційної зварної сітки виконується буріння або викопування свердловин під стовпи огорожі. Дно свердловини обов'язково слід утрамбувати спеціальної трамбовкою. Якщо грунт пухкий, рекомендується підсипка 100-150 мм дрібного щебеню, з подальшою трамбовкою. Далі дно свердловини засипається будівельним піском 80-100 мм, з подальшою проливкою і утрамбовуванням. Трамбування і проливка - це обов'язкові роботи, без їх виконання можлива просадка фундаменту в процесі його експлуатації. Також необхідно дотримуватися однакової глибини ями і покладеної в неї кількості гравію і піску, таким чином можна домогтися дотримання схеми перепадів висот. Глибина ямки під стовпи становить від 50 до 70 см в залежності від глибини промерзання грунтів і рівня підземних вод в місцевості, де встановлюється паркан. Як правило ямки викопують шириною 300 мм і глибиною, більшою, ніж глибина промерзання грунту для Вашої місцевості. При необхідності проводиться посилення фундаменту арматурними каркасами або арматурними стрижнями.

4. Встановлення першої секції і стовпів

установка секций и столбов панельного ограждения Монтаж панелей секционных заборов из сварной сеткиДля установки першої секції панельного огородження і стовпів покладіть 2 стовпа і панельну секцію огорожі на землю, зберіть їх, прикріпивши стовпи до секції за допомогою сполучних кліпс, але не фіксуєте їх розпірними болтами. Зiбрану секційну панель зі стовпами встановіть в попередньо визначені місця, зміцнюючи зібрану панель підпорами.

Якщо Ви встановлюєте паркан на вже залитий бетонний фундамент, тоді скористайтеся спеціальними основами (п'ятами) з анкерним кріпленням під стовпи. 

Далі виставляємо секцію в зборі зі стовпами по рівню і висоті огорожі. Перевіряємо висоту стовпів по натягнутій мотузці і закріплюємо положення секції за допомогою дерев'яних розпірок. При повному збігу висот бетонуємо перший і другий стовпи.

 

5. Бетонування стовпів паркану

Схема правильного бетонирования столбов под секционные заборы

 

Детально зупинимося на правильному бетонуванні стовпів під секційні паркани. У ямку опускаються перший і другий стовпи (на нульовій позначці) і бетонуються з дотриманням вертикального положення по рівню, горизонтального - за висотними відмітками. За необхідності стовп можна опустити, здійснюючи поступальні рухи вправо-вліво, до потрібного рівня по горизонталі. Після виконання бетонних робіт проводиться контрольна перевірка встановлених стовпів по вертикалі і горизонталі не пізніше однієї години після початку бетонування. При виявленні відхилень виробляються виправлення.

 

6. Подальший збір огорожі

Сборка панелей секционного ограждения, монтаж и крепление панелей к столбам

zabor4Ми вже звели першу секцію і забетонували стовпи. Наступну панель кріпимо до попереднього стовпа для паркану. Виробляється навішування панелей огорожі на стовпи за допомогою фіксаторів і метизiв, які входять в комплект огородження.
І тільки після закріплення панелі за рівнем, виставляємо наступний стовп для паркану, до нього прикручуємо чергову  секцію огорожнi за допомогою розпірних болтів і зміцнюємо її положення використовуючи дерев'яні розпірки. Якщо висоти збігаються і рівень правильний, стовп для паркану можна бетонувати. Панелі зручно фіксувати кліпсами, коли панель лягає одним з горизонтальних прутків на кліпсу. Пелюстки кліпси розклинювати за допомогою розпірних болтів, а болти закриваються зверху пластиковою заглушкою.

Усі наступні секції та стовпи монтуються аналогічним способом. Як бачите, монтаж оцинкованої зварної сітки на паркан нескладний і не потребує додаткових силових витрат. А в результаті Ви отримуєте довговічну, естетичну та практичну систему огорожі, яка прослужить довгі роки.

7. Схема монтажу системи огорожі за рівнем висот

Схема монтажа системы ограждения по уровню высот Залежно від перепадів висот, на яких розташовуються сусідні стовпи огорожі, вибирається варіант установки системи огорожі:

  1. На рівній ділянці (перепад висот + / -100 мм на всій ділянці встановлення огородження) стовпи огорожі виставляються в одному рівні.
  2. Монтаж огорожі на схилі з ухилом до 1% - секційний паркан встановлюється уступами. Різниця по висоті 20 мм на кожному уступі досягається за рахунок конструкції фіксатора.
  3. Установка паркану на схилі з ухилом більше 1% - панельнf огорожа встановлюється уступами, висота яких регулюється виходячи з рельєфу місцевості. При виконанні даних робіт необхідні додаткові комплектуючі системи огорожі.
  4. На розі огорожі (поворот лінії огородження) рекомендується виконати монтаж наступним чином:
  • Варiант 1. Панель огорожі підрізається і в кутовому стику панелі з'єднуються спеціальними сталевими кліпсами.
  • Варiант 2. В панелі огорожі викусиваются ребра жорсткості і панель згинається під необхідним кутом повороту огорожі.

Залежно від обраного варіанта установки секційних панельних огорож з зварної сітки, необхідно правильно прорахувати відстані між стовпами в кутах повороту огорожі. В обох варіантах необхідно зафарбувати місця зрiзiв спеціальною фарбою.

Металлические секционные заборы ТМ Техна

Хиты продаж :)

sovety1

Полезные советы:

sovety2

Полезные статьи:

украина

Компания "D.I.Y.- KROVLYA" осуществляет доставку материалов по всей территории Украины

Киев | Харьков | Донецк | Луганск | Львов | Одесса | Симферополь | Днепропетровск | Винница | Одесса | Житомир | Запорожье | Ивано-франковск | Кировоград | Луцк | Николаев | Полтава | Севастополь | Сумы | Тернополь | Херсон | Черкассы | Чернигов | Ровно | Александрия | Черновцы | Ужгород | Хмельницкий | Алчевск | Артемовск | Белая Церковь | Бердянск | Васильевка | Владимир-Волынский | Днепродзержинск | Евпатория | Белгород-Днестровский | Изюм | Каменец-Подольский | Керч | Ковель | Конотоп | Коростень | Кременчуг | Лубны | Мариуполь | Мелитополь | Никополь | Новая Каховка | Первомайск | Мелитополь | Славянск | Стрый | Северодонецк | Феодосия | Шостка | Белгород-Днестровский | Бердичев | Боярка | Бровары |Умань | Васильков | Вознесенск | Горловка | Кривой Рог | Желтые Воды | Измаил | Ильичевск | Ялта | Краматорск | Мукачево | Обухов | Павлоград | Миргород | Нежин | Нововолынск | Новгород-Волынский | и любые другие города Украины

  Certainteed Київ    QueenTile    fluger    Бікроеласт ХКП ціна    Бікроеласт ХПП    Біполь Техноніколь ОПТ    Ворота Київ    Ворота ціна    Гнучка черепиця Certainteed    Егоза київ купити    Зварна сітки    Композитна металочерепиця    Мідна покрівля    Покрівля м'яка черепиця    Рулонна гідроізоляція    Сітка на паркан зварна    Ціни на бітумну черепицю    американська бітумка    бітумна / гнучка / м'яка черепиця купити Київ    бітумна черепиця    бітумна черепиця GAF    гнучка покрівля    гнучка черепиця    дренаж TOP DN90 РЕ-РР    дренажні системи    купити Бікроеласт ЕКП    купити Бікроеласт ЕПП    купити оцинковану зварену сітку    купити поверхневий водовідвід TOP    купити рулонну гідроізоляцію    купити євроруберойд    ламінована бітумна черепиця    лінійні дренажні системи Тор    м'яка покрівля    м'яка черепиця Certainteed    металочерепиця Pruszynski    плоска покрівля    поверхневий водовідвід    рулонка    система лінійного водовідведення HAURATON TOP ціни    стовпчик для паркану купити    сходи металеві    флюгер купити    флюгер ціна    флюгера    флюгера фото    флюгери    флюгери на дах    євроруберойд Київ    євроруберойд економ класу