Меню Каталог
логотип DIY-KROVLYA

   

097-659-79-19
050-659-79-19
093-659-79-19
Поиск

Кровельные работы Киев

Каталог
Голосование
Из какого материала вы хотите сделать свою крышу?
Блог / Новости

Огляд ринку металочерепиці

Як правильно вибрати виробника металочерепиці і не помилитися

 monterrey27_enl       В наш час все частіше в якості покрівельного покриття приватних будинків і котеджів використовують металочерепицю. Це сучасний матеріал для пристрою покрівлі, популярність якого зростає з кожним днем. А з популярністю металочерепиці зростає на неї попит і, звичайно ж, число виробників. На сьогоднішній день, на покрівельному ринку панує різноманітність - споживачеві пропонується широкий вибір металочерепиці як від закордонних, широко відомих брендів з гарною репутацiєю, так і від вітчизняних, нових торгуючих організацій і заводів, які реалізовують прокатаний металопрофіль з якісної імпортної сталі за привабливішою ціною, або з не такого якісного металу азійських виробників - але дуже і дуже дешево.

        В такому розмаїтті і кількості продуктів покупцеві складно розібратися, і він просто губиться, не знаючи на чому зупинити свій вибір. Як вибрати покрівлю і не натрапити на неякісний товар, або чого гірше купити дороге те, що коштує дешево? У житті всяке буває, тому в цій статті, ми допоможемо Вам, шановні покупці, розібратися в продукції, що пропонується на покрівельному ринку металочерепиці в Україні.

      Якість металочерепиці та її ціна визначаються якістю сировини, виробником сталі і її товщиною, а також видом і товщиною полімерного покриття, не менш важливі і технічні характеристики профілювальних верстатів.

 Отже, при виборі металочерепиці Вам слід звернути увагу на такі характеристики як:

- Товщина сталi

Як правило, виготовляється металочерепиця з товщиною сталi від 0,40 мм до 0,5 мм. Товщина сталі металочерепиці - важливий параметр, який задає матеріалу необхідний запас міцності і пластичності. Найкраще зупинити свій вибір на металочерепиці з товщиною сталi в діапазоні 0,45 - 0,5 мм. Адже листи металочерепиці товщиною 0,40 мм занадто тонкі, їх можна легко пошкодити під час монтажних робіт. Листи з товщиною більше 0,5 мм будуть більш жорсткими, але це тягне за собою ускладнений процес стикування листів, через зайву жорсткість в місцях стику з'являться щілини і цілісність покрівлі буде порушена.

- Цинкування

Покрівля піддається постійному впливу погодних явищ, тому сталевий лист обов'язково повинен бути оцинкований, адже шар цинку захищає метал від корозії. Кількість цинку на 1 м2 має бути не нижче 225г. Чим більше оцинкована сталь, тим краще її якість і характеристики. Все, що нижче (наприклад китайський метал випускається з оцинкуванням 110 г/м2) - дешево коштує, але товарний вигляд зберігає близько 3-х років.

- Вид полімерного покриття

       Полімерне покриття металочерепиці відповідає за захист сталі від корозії, вигоряння, механічних пошкоджень і зовнішнього впливу погодних факторів. Існує кілька типів полімерних покриттів, які відрізняються між собою хімічним складом і характеристиками міцності, це: поліестер (РЕ), матовий поліестер (РЕМА), пурекс (PUREX), пурал (PU), пурал мат (PUMA), пластизол (PLASTIZOL) і ПВДФ - полівінілдіфторид (PVDF).

        При виборі покриття металочерепиці Вам слід врахувати кліматичні умови в яких перебуває покрівля. Якщо погодні умови не екстремальні - оптимальним варіантом для покрівлі буде покриття матовий поліестер, бюджетним - просто поліестер і Преміум варіантом буде - пурекс, пурал і пурал мат. Якщо ж ви живете в суворому кліматі варто задуматися про покриття пластизол або пуралмат. Самим недорогим і найбільш поширеним полімерним покриттям металочерепиці є глянцеве покриття Поліестер. Найбільш міцними і стійкими до впливів зовнішнього середовища є покриття пурал (пурал мат) і пурекс, вони ж і більш дорогі. Пурекс - це інноваційне покриття, розроблене фахівцями фінського заводу RUUKKI. У покритті пурекс проводиться металочерепиця модельної серії "Фіннера" ​​і "Монтеррей".

Покриття металочерепиці

poliester PEMA purex pural
Полімерне покриття поліестер виготовляється на основі поліефірної фарби. Поліестер - це найдешевше глянсове покриття металочерепиці, в порівнянні з іншими видами полімерних покриттів сталі - polyester (PE) сильніше схильний до механічних впливів і вигоряння на сонці. Матовий поліестер (з матовою  текстурою) - різновид звичайного поліестеру модифікованого тефлоном. Ідеально підходить для покрівель в наших широтах. Поліестер мат (РЕМА) має підвищену механічну міцність і стійкість кольору за Рахунок товщини самого покриття та поліпшеного хімічного складу. Пурекс - це полімерне покриття зі злегка структурованою поверхнею, якому характерно: висока стійкість до корозії, механічних пошкоджень, несприятливих атмосферних впливів і УФ-випромінювання, що обумовлює довгий термін служби матеріалу без істотних втрат таких зовнішніх характеристик, як яскравість кольору і цілісність покриття. Пурал - це глянсове покриття стали на поліуретановій основі, модифіковане поліамідом, має високу стійкість до механічних впливів і дії хімічно активних компонентів. Покриття Пурал здатне протистояти корозії металу в умовах широкого діапазону температур, під впливом агресивного середовища і УФ-випромінювання.
puralmat pv2f plastisol
Пурал мат - це матове поліуретанове покриття, що характеризується небувалою зносостійкістю, відмінно захищає метал від корозії і ультрафіолетового випромінювання. Металочерепиця в цьому покритті буде зберігати свій початковий вигляд і яскравий колір довгі роки, гарантія на це покриття 50 років. Покриття ПВДФ (PVF2) варто використовувати там, де ставляться підвищені вимоги до стійкості кольору. До складу цього покриття входить спеціальний високотехнологічний пігмент, що надає поверхні металу стійкий колір i гарний блиск. Покриття складається з полівінілдифторида і акрилу.  Покриття Пластизол - найтовще (200 мкм), воно не боїться ніяких механічних пошкоджень, відмінно захищає сталь від корозії. На його поверхню наносять спеціальне тиснення, що імітує рельєф шкіри і штрихову насічку, завдяки чому дах не дає відблисків. Але, покриття пластізол не витримує високі температури.


- Товщина полімерного покриття


Товщина покриття металочерепиці залежить від типу самого покриття. Як правило, ця цифра становить від 25 до 200 мкм. Так, наприклад, товщина покриття поліестер становить 25-27 мкм, матовий поліестер - 35 мікрон, покриття пурекс виготовляється з номінальною товщиною 26 мікрон, пурал і пурал мат - 50 мкм, ПВДФ - 27 мкм і пластизол від 175 до 200 мікрон.

- Висота профілю

Від висоти профілю залежить зовнішній вигляд покрівлі. Чим вище висота хвилі, тим дорожча  вартiсть металочерепицi, так як збільшується витрата металу. Найнижча хвиля заввишки 28 мм належить профілю «Декоррей» (Рууккі). Найпоширеніші профілі з середньою висотою хвилі це: «Монтеррей» - 39 мм, «Ефект» - 37 мм, «Престиж» - 43 мм, «Дюна» - 35мм, «Шафір» - 40-45 мм, «Крон» - 30 мм, «Арад» - 35 мм. Високий профіль «Фінерра» 52 мм, «Адамант» 55 мм, «Еліт» 60 мм (від виробника Ruukki).

- Колір

При виборі кольору металочерепиці думайте не тільки про естетичну привабливість покрівлі, а враховуйте і той фактор, що будь-яка металева покрівля, навіть найдорожча, схильна до вицвітання. Особливо це актуально для тих, хто вибирає звичайний поліестер. Що стосується металочерепиці преміум сегменту в більш якісних покриттях - вона теж вицвітає, але відбувається це рівномірно і через приблизно 10-15 років, а не 3-5 (бюджетні моделі в глянецевому покритті полiестер). Таким чином, купивши більш дешевий аналог, можна зіткнутися з блискавичною втратою кольору, та ще й «ділянками», тому добре подумайте, чи варто на цьому економити.
Також, зверніть увагу на те, що у різних виробників кольори і відтінки металочерепиці можуть відрізнятися. Приміром, Фінський завод «Ruukki» (колишній «Ranilla») спеціально додає пігменти в кольори, щоб виключити можливість підробки. Фіни користуються палітрою кольорів RR, а всі інші заводи колірним стандартом RAL.

- Додаткові аксесуари

Для правильного монтажу покрівельного покриття з металочерепиці слід використовувати комплектуючі планки. Слідкуйте за тим, щоб планки були виконані з того ж матеріалу, що і черепиця.

А тепер перейдемо до вибору виробника

          При виборі металочерепиці завжди керуйтеся її терміном служби і наявністю гарантійного талона або сертифіката якості (відповідності). Також, зважте на те, що чим відоміша марка і чим довше компанія-виробник існує на ринку, тим дорожче вам обійдеться покрівельний матеріал її виробництва. Але, так як ринок покрівельних матеріалів зараз пересичений, не варто сподіватися на те, що заплативши за матеріал дорого, ви отримаєте належну якість. Як правило, визнані компанії-виробники не стануть ризикувати своєю репутацією і використовувати неякісну сировину. Але трапляються винятки з плавила, коли відомі компанії профiлюють низькопробну сталь і продають ширпотреб в 2 дорога. Наводимо короткий огляд заводів - виробників.

Заводи по виробництву і прокату сталi:


             ruukkiНа сьогоднішній день, фінський завод «Рууккі-Україна» (колишній «Ранілла») - є єдиним в Україні заводом з виробництва і прокату сталі власного виготовлення. Дочірнє підприємство «Рууккі-Україна» завозить оцинковану сталь в полімерному покритті «Ruukki, Rannila Steel OY», що виготовляється на головному заводі Рууккі в Фінляндії, і прокатує її на власному виробництві в с. Копилов, Київської обл. на високотехнологічних фінських верстатах Samesor.
Фінський концерн «Ruukki» - єдиний в Україні дає письмову гарантію на всю свою металопродукцію. Так як займається, безпосередньо, виробництвом і прокатом оцинкованої сталі в полімерному покритті, розробкою особливої ​​палітри кольорів RR і полімерного покриття (наприклад, полімерне покриття «Purex» - інноваційна розробка технологів Рууккі).
Компанія Ruukki здійснює суворий контроль якості своєї металопродукції на всіх етапах виробництва, що безпосередньо відображається на терміні служби покрівлі з фінської металочерепиці, Варто також згадати про те, що компанія має 19 регіональних представництв по Україні, що дає можливість жителям регіонів придбати якісну фінську покрівлю без додаткових витрат на доставку. Адже відвантаження профільованої сталі по транзитним складам в регіонах здійснюється безкоштовно, список обласних центрів з складами фінської черепиці та профнастилу Рууккі можна подивитися тут «Склади в Україні».

Виробники сталi:

Для виробництва металочерепиці та профнастилу в Україну надходить оцинкована рулонна сталь з полімерним покриттям або ж без нього. Українські заводи по прокату сталі імпортують сировину від провідних металургійних комбінатів таких як: «Arcelor Mittal» (Польща), «EKO Stahl» концерн Arcelor (Німеччина), «Thyssen Krupp Stahlunion» (Німеччина), «Voest Alpine», концерн Arcelor (Австрія ), JSC «Severstal» (Росія), US Steel Kosice (Словаччина); FFM «Мirriad» - Arcelor (Франція), ВАТ «Метали і Полімери» (Україна), «Marcegaglia» (Італія), концерн «Соrus» (утворився в результаті злиття англійської компанії «British Steel» і французької «Мirriad», Південна Корея «Dongbu», «National Steel» Індія, а також численні виробники з Кореї, Індії, Індонезії, Малайзії та Китаю.

Також в Україні знаходяться вітчизняні підприємства, що здійснюють фарбування оцинкованої сталі без покриття - це ВАТ «Модуль» в м. Кам'янець-Подільський, ЗАТ «АЗСТ-Колор» у м. Антрацит, Луганської області.

Заводи - виробники сталі:

  Сьогодні, на українському ринку сталі з полімерним покриттям лідируючі позиції займаю такі концерни: «Ruuki» - Фінляндія, «Arcelor» - Польща, Німеччина, Франція і US Steel Kosice (Словаччина) - ці виробника сталі відомі якістю своєї продукції, видають сертифікати відповідності та маркують лазером свою продукцію кожні 2-3 метри. Не можна не згадати і те, що на українському ринку також присутня сталь китайських, індійських, корейських, російських і українських виробників - але високою якістю, як і довгим терміном гарантії, вона не може похвалитися. Саме на цю сталь існує маса рекламацій.


ruukkiФінська сталь Рууккі (Ruukki) - сертифікована оцинкована сталь в полімерному покритті, при виробництві якої суворо контролюється виконання європейських норм якості продукції. Фінська сталь характеризується винятковою зносостійкістю, завдяки захисному полімерному покриттю, яке фіни розробляють для використання в умовах суворого клімату і кількості цинку, який складає 275 г/м2 (найвищий показник). Фінська сталь «Рууккі» профiлюється тільки на заводі «Рууккі-Україна» - що є дочірнім підприємством концерну «Ruukki». На металочерепицю та профнастил Рууккі надається письмова гарантія від 10 до 15 років, в залежності від типу полімерного покриття сталi. А гарантія на наскрізну корозію становить 50 років.


ArcelorMittalArcelorMittal ArcelorMittal (АрселорМіттал) - найбільший міжнародний металургійний концерн. Виник у 2006 році за рахунок злиття люксембурзької компанії «Arcelor» і індійського виробника сталі «Mittal Steel». Концерн має заводи в 150 країнах світу. Для виробництва металочерепиці та профнастилу в Україну завозять сталь з заводів виробників: Arcelor Mittal (Польща), EKO Stahl концерн Arcelor (Німеччина), Voest Alpine, Arcelor (Австрія) і FFM «Мirriad» - (Arcelor Франція). Характеристики сталi: 1) товщина 0,5 мм, 2) покриття: поліестер PE (25 мікрон) і матовий поліестер PEMA (35 мікрон). Кількість цинку 225 г/м2 (Польща, Австрія, Франція) та 275 г/м2 - Німеччина.ThyssenKruppThyssenKrupp ThyssenKruppAG (ТіссенКрупп) - німецький технологічний концерн займається виробництвом холоднокатаної оцинкованої сталі в полімерному покритті і чорного нержавіючого металопрокату. Цей виробник сталі займає міжнародні позиції. Сталь з логотипом ThyssenKrupp - це свідчення якості та надійності. Металочерепиця та профнастил з металу ThyssenKrupp (Німеччина) поєднує в собі відмінний декоративний вигляд, хороші технічні характеристики за рахунок багатошарового полімерного покриття і високу стійкість до корозії.  US Steel KosiceUS Steel Kosice - не менш відомий на українському ринку словацький виробник сталі в матовому (РЕМА-polyester mat) і глянсовому (РЕ-polyester) полімерному покритті. Товщина сталі - 0,45 і 0,5 мм, а мінімальна кількість цинку 140 г/м2. Металочерепиця зі словацького металу US Steel чудово поєднує в собі ціну і якість, і завдяки цьому є однією з найпопулярніших в Україні.

 

VoestalpineVoestalpine (Фестальпіне) - австрійський виробник сталі і металургійного устаткування має виробництво в 60 країнах світу. Voestalpine завозиться в Україну як метал від концерну Arcelor group. Австрійська сталь славиться своєю якістю і терміном служби, має ті ж технічні параметри, що й основний ряд оцинкованої сталі Арселор в полімерному прикритті.

severstal

ВАТ «Северсталь» (Росія) - найбільша всесвітньо відома сталеливарна і гірничодобувна компанія c активами в містах Росії, США, Україні, Латвії, Польщі, Італії, Ліберії і Бразилії. На український ринок для виробництва металочерепиці і профнастилу завозиться оцинкована сталь в глянсовому полімерному покритті поліестер товщиною 0,45 -0.5 мм.

 

Dongbu Steel

«Dongbu Steel» - найбільший металургійний концерн в Південній Кореї, провідний виробник оцинкованої і алюмооцінкованной сталі в рулонах з різними видами високотехнологічних полімерних покриттів. Спеціалізується завод з виробництва алюмооцінкованной сталі з полімерним покриттям. І саме ця сталь завозиться в Україну. Алюмооцинкована сталь являє собою сталь, покриту з обох сторін сплавом: алюмінію (55%), цинку (43,4%) і кремнію (1,6%). Алюмооцинковане покриття сталi володіє кращою стійкістю до корозії, за рахунок того, що частинки алюмінію не дають частинкам цинку вступати в реакцію з киснем і вимиватися з покриття.

 

VSE

Сталь виробництва Китай «Zhongwei building materials co. Limited », Корея «Dongbu Steel», Індія «National Steel», Україна «Метали і полімери» і Росія «Северсталь» - вважається покрівлею економ класу, так як при виробництві рулонної оцинкованої сталі в полімерному покритті йде здешевлення продукції, а саме товщина сталi складає - 0,4 мм, 0,42 мм, 0,45 мм, є навіть 0.38 мм, кількість цинку 100, 110, 140 г/м2. В основному, на сталь наноситься глянцеве полімерне покриття Поліестер (PE). А гарантія на вироби зі сталі вищеперелічених виробництв дається тільки усна від 2 до 7 років.
 

Заводи з прокату сталi:

 На українському ринку четвірку заводів лідерів з прокату сталi очолюють "Рууккі-Україна", "Прушинскi", "Арсенал-центр" і "ТПК-профіль".

ruukki PRUSZYNSKI tpk arsenal


   Про завод Рууккі - Україна (Ruukki-Ukraine) ви вже читали в нашій статті, але повторимося - це єдине підприємство в нашій країні, яке займається прокатом сталi власного виробництва. Крім цього, тільки Рууккі дає письмову гарантію на всю свою продукцію.

Терміни гарантії Ruukki


Покриття
Гарантiя на
технiчнi
 характеристики
Гарантiя на
естетичнi
характеристики
Покрівельні матеріали з покриттям Pural® Matt 50 рокiв
20 рокiв
Покрівельні матеріали з покриттям  Purex™ 40 рокiв 15 рокiв
Покрівельні матеріали з покриттям  Polyester 30 рокiв 10 рокiв
Покрівельні матеріали з покриттям  Polyester Matt  30 рокiв 10 рок

 
        Металочерепиця PRUSZYNSKI (Прушинский) - польський виробник металочерепиці та профнастилу. Завод Прушинский в Україні існує з 2005 року. Прушинский не виробляє сталь, а займається лише її прокатом. Для прокату сталi PRUSZYNSKI імпортує сталь таких відомих виробників як Arcelor Mital, Myriad (Франція), Voest Alpine (Австрія), Salzgitter (Німеччина) та «Метали і полімери» (Україна); Завод Прушинский - Україна надає 10-річну страхову гарантію на всі види своєї продукції.

     Металочерепиця ТПК-Профіль (Україна)
«ТПК-профіль» - український завод з виробництва металочерепиці та профнастилу, заснований в 2000 році. "ТПК" теж тільки прокатує сталь, а купує її у таких виробників як Hyundai Hysco (Південна Корея), ArcelorMittal (Польща), Ekostahl (Німеччина), VoestAlpine (Австрія), Myriad (Франція), SeAH і Union Steel (Південна Корея). ТПК-профіль дає письмову гарантію 10 років на якість полімерного покриття і 30 років до наскрізної корозії. Оскільки завод вже 12 років існує на ринку Україні і володіє упізнаваний брендом - ціни на металопродукцію в ТПК завищені, що дещо не відповідає співвідношенню ціна - якість.

      Промислова Група «Арсенал-центр» - один з перших заводів з прокату сталі на території України, існує завод з 1997 року. Арсенал центр прокатує металочерепицю з хвилею «Монтеррей» та профнастил (ПС-8, 10, 15, 20, 35, 45) з оцинкованої і алюмооцінкованной сталі з полімерним покриттям, поставляється провідними металургійними заводами Південної Кореї, Індії, Китаю та України. Сталь від цих виробників відноситься до економ сегменту і гарантійний термін на неї змушує бажати кращого - 5-10 років.


Огляд популярних моделей металочерепиці різних виробників від економ до преміум варіантів якості:


 - Металочерепиця економ класу

  Металочерепиця економ класу виготовляється з дешевої сталі в глянцевому покритті поліестер. Для здешевлення вартості металочерепиці цього класу, виробники використовують більш тонку сталь товщиною - 0,40, або 0,45 мм і наносять більш тонкий шар полімерного покриття. Що стосується оцинковки листа - її числовий еквівалент варіюється від 100 до 140 г/м2. Як ви розумієте, якість такої покрівлі не на висоті (гарантія 2 роки), зате коштує дешево.

Пропозиції:

Металочерепиця «Монтерей» з китайського металу товщиною 0,4 мм
Металочерепиця «Монтерей» (PE - поліестер) з китайської сталі (0,45 мм)

 - Металочерепиця середнього класу

  Металочерепиця цього класу виготовляється з більш якісної сталі, ніж її попередниця. Для її виробництва використовують оцинковану сталь товщиною 0,45-0,5 мм з кількістю цинку 225-275 г/м2. Полімерне покриття такої металочерепиці може бути різним - це традиційний глянець (поліестер), матовий поліестер, пурекс.

Пропозиції:

Металочерепиця Монтеррей (PE - поліестер) 0,5 мм (Польща)
Металочерепиця Монтеррей (PEMA - матовий поліестер) 0,5 мм (Польща, Німеччина, Австрія, Італія)
Металочерепиця Монтеррей (PE - поліестер) 0,45 мм (Словаччина)
Металочерепиця Монтеррей (PEMA - матовий поліестер) 0,45 мм (Словаччина)
Металочерепиця Ruukki Monterrey (PEMA) 0,5 мм (Фінляндія)
Металочерепиця Ruukki Monterrey (Purex) 0,5 мм (Фінляндія)


 - Металочерепиця преміум класу

До покрівлі вищого класу відноситься металочерепиця з найкращими характеристиками сталi і оригінальним дизайном профілю. Для виробництва моделей металевої покрівлі преміум сегменту використовують оцинковану сталь товщиною 0,5 мм і кількістю цинку 275 г/м2. В якості покриття використовується: пурекс, пурал, пурал мат (у нашій широті рідше ПВДФ і пластізол). Ця металочерепиця має високий профіль і стильну геометрією. На неї дається офіційна гарантія.

Пропозиції:

Металочерепиця Ruukki Finnera (Purex) 0,5 мм (Фінляндія)
Металочерепиця Ruukki Monterrey (Pural / Pural Matt) 0,5 мм (Фінляндія)
Металочерепиця Ruukki Adamante (Pural Matt) 0,5 мм (Фінляндія)
Металочерепиця PRUSZYNSKI ARAD Classik (Pural mat) 0,5 мм (Польща)

  Порівнюючи ці категорії, можна з упевненістю сказати, що придбання металочерепиці вищого і середнього класу, буде найбільш вигідним в плані якості. Така продукція, хоч і є більш дорогою, гарантовано володіє всіма характеристиками, необхідними для довгої і надійної служби покрівлі вашого будинку.

Час робити висновки

finnera_4 Існує думка, що закордонні виробники металочерепиці найкращі, а особливо розкручені на ринку бренди (як вітчизняні, так і іноземні) володіють неперевершеними характеристиками якості і стійкості продукції. З цим важко посперечатися, але необхідно знати і те, що в даний час і деякі вітчизняні виробники випускають продукцію, що не поступається за якістю зарубіжнiй.

З розвитком ринку покрівельних матеріалів на території України з'явилася маса маленьких заводів з прокату сталі. Багато з них ще не такi відомі, тільки завойовують ринок. Сировину для своєї продукції так само закуповують у провідних металургійних підприємств. Видають гарантії якості на продукцію, сертифікати якості та відповідності, надають заміну покрівельних матеріалів в гарантійних випадках. Пропонують товар, розрахований на широке коло споживачів від економ моделей, для тих, хто хоче заощадити кошти але, на жаль, економить на якості і терміні служби покрівлі або паркану, моделей середнього цінового діапазону і європейської якості, і до товарів преміум класу - металопродукції як традиційних, так і хитромудрих форм з високими технічними характеристиками сталі і полімерного покриття. Але з одним нюансом - ціни у таких підприємств значно нижче .... А ось якість продукції на рівні з такими заводами як «Прушинский», «Арсенал», «ТПК».  Звичайно ж, «Рууккі-Україна» тут поза конкуренцією.

Задумайтеся, так чи варто переплачувати, якщо коштів у вас в обріз або навіщо взагалі переплачувати за бренд заводу, якщо метал який завозять в Україну для виробництва металопродукції у всіх виробників однаковий, виняток становить лише завод Ruukki, які прокатують сталь власного виробництва.

Ще один важливий момент Заводи-Виробники продають товар за роздрібними цінами, таким шляхом вони влаштовують ринок збуту через дилерські мережі. Дилери торгують продукцією заводу по різній системі знижок. Хтось
гуртом, хтось в роздріб, сума знижки дилера залежить від обсягу продажів продукції. Торгово-будівельна компанія DIY-krovlya - є офіційним оптовим дилером багатьох підприємств, ми продаємо профлист і металочерепицю тільки за оптовими цінами. У нас найбільшi знижки на продукцію провідних українських заводів по виробництву металу для покрівлі та фасаду. Більш докладно з асортиментом товару та цінами на металочерепицю ви зможете ознайомитися в розділі «Металочерепиця» ------ >>>>>


Вдалих вам придбань!

Металлические секционные заборы ТМ Техна

Хиты продаж :)

sovety1

Полезные советы:

sovety2

Полезные статьи:

украина

Компания "D.I.Y.- KROVLYA" осуществляет доставку материалов по всей территории Украины

Киев | Харьков | Донецк | Луганск | Львов | Одесса | Симферополь | Днепропетровск | Винница | Одесса | Житомир | Запорожье | Ивано-франковск | Кировоград | Луцк | Николаев | Полтава | Севастополь | Сумы | Тернополь | Херсон | Черкассы | Чернигов | Ровно | Александрия | Черновцы | Ужгород | Хмельницкий | Алчевск | Артемовск | Белая Церковь | Бердянск | Васильевка | Владимир-Волынский | Днепродзержинск | Евпатория | Белгород-Днестровский | Изюм | Каменец-Подольский | Керч | Ковель | Конотоп | Коростень | Кременчуг | Лубны | Мариуполь | Мелитополь | Никополь | Новая Каховка | Первомайск | Мелитополь | Славянск | Стрый | Северодонецк | Феодосия | Шостка | Белгород-Днестровский | Бердичев | Боярка | Бровары |Умань | Васильков | Вознесенск | Горловка | Кривой Рог | Желтые Воды | Измаил | Ильичевск | Ялта | Краматорск | Мукачево | Обухов | Павлоград | Миргород | Нежин | Нововолынск | Новгород-Волынский | и любые другие города Украины

  Certainteed Київ    QueenTile    fluger    Бікроеласт ХКП ціна    Бікроеласт ХПП    Біполь Техноніколь ОПТ    Виготовлення воріт    Ворота Київ    Ворота ціна    Гнучка черепиця Certainteed    Егоза київ купити    Зварна сітки    Композитна металочерепиця    Рулонна гідроізоляція    Сітка на паркан зварна    Ціни на бітумну черепицю    американська бітумка    бітумна / гнучка / м'яка черепиця купити Київ    бітумна черепиця    бітумна черепиця GAF    водовідведення    гнучка покрівля    гнучка черепиця    дренаж TOP DN90 РЕ-РР    дренажні системи    купити Бікроеласт ЕКП    купити Бікроеласт ЕПП    купити оцинковану зварену сітку    купити поверхневий водовідвід TOP    купити рулонну гідроізоляцію    купити черепицю Certainteed    купити євроруберойд    ламінована бітумна черепиця    м'яка покрівля    м'яка черепиця Certainteed    плоска покрівля    плоска рулонна покрівля Техно Ніколь    поверхневий водовідвід    рулонка    система лінійного водовідведення HAURATON TOP ціни    стовпчик для паркану купити    флюгер купити    флюгер ціна    флюгера    флюгера фото    флюгери    флюгери на дах    євроруберойд Київ    євроруберойд економ класу    єгоза на паркан