Меню Каталог
логотип DIY-KROVLYA

   

097-659-79-19
050-659-79-19
093-659-79-19
Поиск

Каталог
Голосование
Из какого материала вы хотите сделать свою крышу?
Блог / Новости

Монтаж профнастилу | ціна укладання профілю на дах

Покрівельний профнастил профнастил випускається з глибиною профілювання 15, 18, 19, 20,  21, 33 и 35 мм, несучий профiль виробляється з глибиною 44, 45, 57, 58, 60, 85, 100, 113, 130, 153 мм. Увага! У кожного виробника своя маркування металопрофілю! Залежно від торгової марки, висоти профілю, покриття і товщини металу складається ціна на профнастил. Що стосується вартості покрівельних робіт з укладання профнастилу, то вона знаходиться приблизно в одних рамках з ціною монтажу металочерепиці.
Покрівельний профнастил застосовується для облаштування покрівель у приватному будівництві і як фінішне покриття в промисловому будівництві. Несучі профілю використовуються для посилення покрівельної конструкції в промисловому будівництві і служать несучою основою покрівлі. Профільований настил виготовляється з оцинкованої сталі товщиною від 0,45 до 0,7 мм з або без полімерного покриття, в залежності від сфери застосування. Наприклад, несучі профілю виробляються без полімерного покриття, вони бувають тільки оцинковані. Докладніше про полімерних покриттях, типах профнастилу та сфери його застосування можна прочитати тут.
Ціни на монтаж покрівлі (даху) з профнастилу подані нижче. Кожна покрівля унікальна і індивідуальна, тому ми вказали тільки орієнтовні ціни на установку покрівельної системи з фінішним покриттям з профлиста. Телефонуйте менеджерів нашої компанії і дізнавайтеся свою знижку на покрівельні роботи та природно матеріал.

Вартість робіт по монтажу покрівельного покриття + інструкція з встановлення
Монтаж металочерепиці Монтаж бітумної, гнучкої черепиці Монтаж композитної черепицi Монтаж натуральної черепиці
Монтаж полімерно-піщаної черепиці
Монтаж ондуліна, єврошифера
495559

super

kompozitnaia_cherepitsa 1320701408_277212894_1---- pilimerka onduline

Інструкція з монтажу покрівлі з профнастилу

 

krovlya iz profnastila


Конструкція покрівлі з профлиста:

1. Підкладка (гідробар'єр, супердифузійна мембрана)
2. Обрешiтка
3. Карнизна планка
4. Покрівельний профнастил
5. Снігозатримувач
6. Покрівельний люк
7. Внутрішні стики
8. Коньковий ущільнювач
9. Конькова планка
10. Торцева планка

Ухил покрівлі

  • Монтаж покрівельного профнастилу можна здійснювати на даху, кут ухилу яких не менше 8 °.

Підпокрівельні плівки, гідробар'єр

ukladka gidrobareraukladka gidrobarera 2

Гідробар'єр встановлюється під покрівельні листи металопрофілю. Його основне завдання - це запобігання накопичення конденсату і його подалі проникнення в теплоізоляційний шар. При установці гідробар'єра слід залишати вентиляційні зазори між першою дошкою обрешітки у свеса і гідробар'єром, приблизно, на 50 мм.
  Кріпиться гібробарьер до обрешітки спеціальними цвяхами (мін. 25 см) з кроком 20 см. Для різання підкладкової плівки використовують звичайний ніж і пряму рейку. Для запобігання пошкодження плівки гідробар'єр шурупами при установці покрівельних профілів по кроквах на гідробар'єр встановлюється планка. Край гідробар'єра шириною близько 30 мм завертають наверх і прибивають до внутрішнього краю торцевої планки (дошки).

 

Обрешiтка

Решетування набивається на крокви двома оцинкованими цвяхами на місці їх перетину. Снігове навантаження = 1.8 кН/м2.

Крок крокв
900 1200
Дошка обрешiтки (мм) 22х100 38х100 38х100 50х100
Крок обрешiтки на схилі даху 1:3 i бiльше 300 600 600 750
Крок обрешiтки на схилі даху 1:1,5 450 900 600 900
Крок  обрешiтки на схилі даху 1:1 600 1200 1200 1200

Вентиляцiя

krovelnaya ventilaciya Конденсація - природний процес, для його запобігання покрівлю необхідно встановлювати так, щоб температура повітря з зовні і під покрівельним покриттям била приблизно однакова. Цього можна досягти, дотримуючись інструкції з виконання теплоізоляції, вентиляції та установці паробар'єр. Повітряні потоки повинні вільно курсувати від карниза під коник даху. Для цього вентиляційні отвори встановлюють на найвищому місці покрівлі, а для виведення повітря встановлюють вентиляційні решітки в торцевій частині горища. Також повітря може виходити з щілин між покрівельним профілем і планкою коник. На покрівлях складної конструкції в важко вентильованих місцях рекомендується встановити додаткові  вентилятори  підпокрівельного простору.

Монтаж покрівельного профнастилуmontazh profnastila

 Монтаж покрівельного профнастила здійснюється з торця даху перпендикулярно карнизах. При монтажі профілю типу W, який має водостічну канавку, слід вибирати торець, з якого починається монтаж, так, щоб кожен наступний профіль перекривав канавку попереднього. Перший профлист встановити особливо ретельно і стійко, оскільки виниклу помилку потім дуже важко виправити. Профіль необхідно закріпити відразу після його установки на потрібне місце. При установці доцільно користуватися сходами, яка охороняє металопрофiль від деформації. Пересуватися за профілем потрібно обережно.

Кріплення профлистів до обрешiтки


kreplenie samorezov Покрівельний профнастил кріпиться до решетування спеціальними саморезами в прогині хвилі профілю. Орієнтовна витрата - 6 саморізів на м2 кріплення. До монтажу наступного профілю всі попередні Профлисти повинні бути надійно закріплені. Увага, стежте за тим, щоб під час монтажу капілярні канавки не були пошкоджені саморізами. При ухилі даху менше 1:5 рекомендується використовувати ущільнення при нахльостуванні покрівельних профілів.

Кріплення саморізами

Самонарізи угвинчують у прогин хвилі профілю використовуючи дрель або шуруповерт з насадкою для саморізів. При поздовжньому нахльостуванні листи профнастилу скріплюються один з одним саморізами по гребеню хвилі з кроком не більше 500 мм.

Нахлест по ширині

Нахлест по ширині (бічний нахлест) роблять зазвичай у половину хвилі профілю. Потрібна довжина нахлеста не менше 200 мм, саморізи на місці нахлесту угвинчуються в кожен прогин хвилі профлиста. У пологих дахів, кут ухилу яких становить менше 10 ° предпочтительней робити нахлестнемного ширше. Якщо кут нахилу покрівлі більше 10 °, то верхній нахліст повинен бути 10см.; Якщо менше 10 ° - верхній нахліст збільшується до 20-25 см. Також, на пологих дахах необхідно використовувати ущільнювальну стрічку або мастику. При монтажі профнастила з водостічної канавкою слід при укладанні мати на увазі, що наступний лист профілю повинен перекривати канавку попереднього листа (бічний нахлест). Плити слід встановлювати перпендикулярно.

Карнизна планка

karniznaya planka

Карнизну планку закріплюють до монтажу покрівельних профілів з нахлестом 100 мм і кроком кріплення 300 мм.

Ендови (внутрішні стики)endova 

 Внутрішні стики (розжолобки) закриваються спеціальними планками і при бажанні додатково посилюється щільним дерев'яним або металевим настилом. А зазор між покрівельним профлистом і ендови герметизується ущільнювачем. Кріплення розжолобків виконується саморізами в прогині хвилі профілю, з кроком 300 мм. Торцева частина ендови планки з боку коника повинна опинитися під конькової планкою.

Планка коникkonek 

Планку коник укладають з нахлестом в 100 мм і кріплять шурупами або заклепками з кроком близько 300 мм.

  torcevaya planka Торцева планка

Останній лист покрівельного профнастилу біля торця даху потрібно укласти з великим нахлестом або обрізати його під потрібний розмір. Нахлест торцевої планки повинен складати не менше 50 мм, а крок кріплення 300 мм. Торцева планка повинна повністю перекрити першу хвилю покрівельного профілю. snegoderzhatel

Установка снiготримачiв

 Скочування і сповзання снігу над входом або тротуаром можна запобігти, використовуючи планку снігозатримання, яка встановлюється недалеко від
карниза (~ 500 мм). У місцях кріплення планок снігозатримання необхідно додатково підсилити гребені хвиль покрівельних профілів. Кріплення відбувається саморізами під і над планкою на гребені кожної другої хвилі профілю.

Наскрізні виходи

Елементи наскрізних виводів (люки, вентиляційні виходи і т.п.) виготовлені з армованої маси і значно полегшують монтаж устаткування примусової вентиляції та систем кондиціювання повітря. Поздовжній нахлест елемента повинен становити не менше 150 мм в обидві сторони. Бічний нахлест виконується аналогічно покрівельним профілям. Всі зазори між елементами наскрізних виходів і покрівельними профілями слід ретельно загерметизувати. Важкі предмети і устаткування вентиляції необхідно кріпити крізь панель виведення до несучої конструкції даху. Слід уникати накопичення снігу вище наскрізного виводу.

Місця примикання покрівлі до стін

У місцях примикання покрівлі до стін встановлюють спеціальну планку, яка охороняє покрівельну конструкцію від потрапляння туди вологи і пилу. Під планку примикання ставиться ущільнювач, а в місці примикання планки роблять штробу в стіні й вставляють її в паз, потім її кріплять на дюбелі й промащують шви герметиком. Планка з'єднується з профілем за допомогою саморізів, які вкручують у максимум хвилі. При влаштуванні не утеплених козирків, покрівельний профнастил монтують на прогони (у якості яких можуть бути використані складові або збірні перетину швелер, короб, куточок, на куточок нашивають дошку), а стіновий монтують також як і при пристрої утеплених фасадів. В низу і вгорі стінового профілю можна використовувати планки внутрішнього кута або інші спецпланкі.

primykanie primykanie2 primykanie3

Монтаж профнастилу на промислові покрівлі і ангари

promkrovya

    онтаж промислових покрівель з профільованого листа дещо відрізняється від монтажу покрівельного профнастилу в приватному будівництві. При монтажі покрівельного покриття на промислових будівлях несучих профільований настил укладають на погони (швелер, короб), який зведений з Визначення кроком. Потім укладають пароізоляцію, утеплювач, гідробар'єр і накривають покрівельним профнастилом. У проміжку між несучим і покрівельним профнастилом укладається утеплювач, після чого покрівельний і несучих профілю з'єднуються між собою Z-планкою див. малюнок.

Додаткова обробка

У деяких випадках виникає необхідність обробки профілів на будівельному майданчику. Для обрізки профілів підійдуть механічні ножиці, але також застосовують і звичайні ножиці для жерсті, тонкозубую ножівку або твердосплавну дискову електропилку. Користуватися абразивним інструментом не можна!
Чищення
Утворилися при обробці профілів тирсу і сміття необхідно акуратно змести. Забруднені місця можна легко очистити звичайним миючим засобом.
Забарвлення
Якщо в процесі обробки і монтажу на поверхні покрівельних профілів утворилися подряпини, то що знаходиться під шаром пластику цинкове покриття оберігає профілі від утворення іржі. Подряпини все ж потрібно зафарбувати спеціальною фарбою того ж тону, що й металопрофіль.

Увага!
Рекомендується місця обріза аркуша і торці карниза закрасити тією ж фарбою.

Попереджувальна і ремонтна забарвлення полімерного покриття

Подряпини в полімерному покритті, що виникли при виготовленні, транспортуванні та монтажі, усуваються шляхом їх забарвлення. До забарвлення подряпину чистять уайт-спіритом і фарбують її тонким пензликом. Якщо подряпина доходить тільки до цинкового покриття, достатньо одного шару ремонтної фарби; якщо до сталі - слід фарбувати у два шари. Якщо подряпина заіржавіла, то іржу необхідно зняти наждачним папером, пофарбувати антикорозійною фарбою і, слідом за цим, ремонтною фарбою. Забарвлення країв сталевих листів необхідна в особотяжелих корозійних умовах. Краю слід фарбувати відразу після монтажу панелей. Підходять ті ж фарби, що і для ремонту. Фарбують в два шари. Пошкодження полімерного покриття усуваються за допомогою ремонтної фарби. При ремонтної фарбуванню і забарвленням країв листів користуються тонким пензликом. При фарбуванні подряпин і країв листів покрити фарбою якомога меншу площу, тоді під впливом ультрафіолетового випромінювання не виникне великих вицвілих областей.

Металлические секционные заборы ТМ Техна

Хиты продаж :)

sovety1

Полезные советы:

sovety2

Полезные статьи:

украина

Компания "D.I.Y.- KROVLYA" осуществляет доставку материалов по всей территории Украины

Киев | Харьков | Донецк | Луганск | Львов | Одесса | Симферополь | Днепропетровск | Винница | Одесса | Житомир | Запорожье | Ивано-франковск | Кировоград | Луцк | Николаев | Полтава | Севастополь | Сумы | Тернополь | Херсон | Черкассы | Чернигов | Ровно | Александрия | Черновцы | Ужгород | Хмельницкий | Алчевск | Артемовск | Белая Церковь | Бердянск | Васильевка | Владимир-Волынский | Днепродзержинск | Евпатория | Белгород-Днестровский | Изюм | Каменец-Подольский | Керч | Ковель | Конотоп | Коростень | Кременчуг | Лубны | Мариуполь | Мелитополь | Никополь | Новая Каховка | Первомайск | Мелитополь | Славянск | Стрый | Северодонецк | Феодосия | Шостка | Белгород-Днестровский | Бердичев | Боярка | Бровары |Умань | Васильков | Вознесенск | Горловка | Кривой Рог | Желтые Воды | Измаил | Ильичевск | Ялта | Краматорск | Мукачево | Обухов | Павлоград | Миргород | Нежин | Нововолынск | Новгород-Волынский | и любые другие города Украины

  Certainteed Київ    QueenTile    fluger    Бікроеласт ХКП ціна    Бікроеласт ХПП    Біполь Техноніколь ОПТ    Ворота Київ    Ворота ціна    Гнучка черепиця Certainteed    Егоза київ купити    Зварна сітки    Композитна металочерепиця    Мідна покрівля    Покрівля м'яка черепиця    Рулонна гідроізоляція    Сітка на паркан зварна    Ціни на бітумну черепицю    американська бітумка    бітумна / гнучка / м'яка черепиця купити Київ    бітумна черепиця    бітумна черепиця GAF    гнучка покрівля    гнучка черепиця    дренаж TOP DN90 РЕ-РР    дренажні системи    купити Бікроеласт ЕКП    купити Бікроеласт ЕПП    купити оцинковану зварену сітку    купити поверхневий водовідвід TOP    купити рулонну гідроізоляцію    купити євроруберойд    ламінована бітумна черепиця    лінійні дренажні системи Тор    м'яка покрівля    м'яка черепиця Certainteed    металочерепиця Pruszynski    плоска покрівля    поверхневий водовідвід    рулонка    система лінійного водовідведення HAURATON TOP ціни    стовпчик для паркану купити    сходи металеві    флюгер купити    флюгер ціна    флюгера    флюгера фото    флюгери    флюгери на дах    євроруберойд Київ    євроруберойд економ класу