Меню Каталог
логотип DIY-KROVLYA

   

097-659-79-19
050-659-79-19
093-659-79-19
Поиск

Кровельные работы Киев

Каталог
Голосование
Из какого материала вы хотите сделать свою крышу?
Блог / Новости

Технології майбутнього

Мансардні вікна - розумні системи для дому

okna

Мансарда - кімната з видом на небо

       У наш час Мансарда - це кімната з видом на небо, а ще кілька століть тому, це горищне приміщення використовували виключно для зберігання старих речей і непотрібного мотлоху. Мансарда зобов'язана своєю назвою французькому архітекторові Франсуа Мансарду, який у XVII столітті, у часи економічної кризи, зростання цін на нерухомість і загального дефіциту земель під забудову, вніс ідею переобладнання горищних приміщень під житлові. На українському ринку мансардні вікна з'явилися не так давно, близько 15 років тому і завдяки своїй функціональності дуже швидко завоювали популярність серед населення. Зараз складно уявити заміський будинок без житлового підпокрівельного простору з мансардними вікнами.

     Сучасні мансардні вікна - це високо функціональні системи, які забезпечують ефективну вентиляцію, якісну теплоізоляцію і відмінне освітлення на відміну від звичайних фасадних вікон. Завдяки різноманітності моделей практично немає обмежень для монтажу мансардних вікон в дахи будь-яких конфігурацій і покрівельних матеріалів. Мансардні вікна встановлюються прямо в скат покрівлі з кутом нахилу від 15 градусів, за рахунок нахилу, такі вікна пропускають на 30-40 % більше світла, ніж традиційні вертикальні вікна, що мають таку ж площу скління. Вважається, що чим вище встановлено вікно, тим більше світла воно може давати, тому рекомендується встановлювати мансардні вікна на відстані не менше 90-110 см від підлоги. А для забезпечення максимального огляду існують цілі комплекси з декількох вікон і комбінації з карнизними вікнами. Якісні мансардні вікна, встановлені за технічним нормам, прослужать вам вірою і правдою близько 30-40 років і навіть більше.

Переваги мансардних вікон

krovelnye_oknaМансардні вікна володіють цілим рядом позитивних якостей:

1. Захист мансардного приміщення від несприятливих зовнішніх впливів. Мансардні вікна пристосовані до екстремальних погодних умов і успішно експлуатуються в усіх регіонах України, а великий асортимент аксесуарів і фурнітури сприяє створенню комфортних умов у будь-який час року і будь-яку негоду .

2. Захист від злому і проникнення ззовні. Сучасна конструкція мансардних вікон передбачає наявність спеціальних кріплень, захисного замку, закривається зсередини, і загартованого скла з підвищеною міцністю до механічних навантажень - що робить проникнення ззовні неможливим.

3. Стійкість до різких перепадів температур. Мансарда є місцем, де особливо сильно відчуваються сезонні перепади температур. У зимовий час, тепле повітря потрапляє в мансарду з нижніх кімнат будинку, а влітку навіть найдосконаліша покрівля не зможе захистити конструкцію даху від нагріву. Природно вікно повинно стійко переносити постійні перепади температур.

4. Можливість провітрювання приміщення при закритому вікні. Система природної вентиляції в мансардних вікнах дозволяє провітрювати приміщення навіть при повністю закритому вікні. Провітрювання здійснюється завдяки вбудованому вентиляційному клапану у верхній частині вікна, але дана функція відсутня в мансардних вікнах з теплоізоляційним окладом.

5. Високі естетичні властивості. Мансардні вікна будуть гармонійно виглядати на даху будь-якого будинку і відмінно впишуться в дизайн будь-якої кімнати.

6. Великий модельний ряд і широка лінійка розмірів. Різні системи відкривання мансардних вікон і різноманітність розмірів дозволяють Вам купити мансардні вікна для кожного приміщення.

 

Матеріали, з яких виробляють мансардні вікна

У кожної компанії - виробника мансардних вікон свої запатентовані технології виробництва, лінійка розмірів і матеріали з яких виконані їхні основні елементи. Асортимент ринку мансардних вікон досить широкий - різноманітність розмірів і матеріалів розроблено спеціально для задоволення споживчого попиту. Мансардні вікна виробляють з дерева та пластику ПВХ. Залежно від призначення мансардного приміщення і факторів експлуатації здійснюється вибір мансардного вікна з пластику або дерева. Для приміщень з підвищеною вологістю краще застосовувати пластикові мансардні вікна з ПВХ. До таких приміщень можна віднести: ванни, кухні, сауни, басейни і т. д. Дерев'яні мансардні вікна відмінно підійдуть для будь-яких житлових і нежитлових приміщень, офісів, барів, студій, магазинів, кафе, громадських і держустанов.

derevyannie_mansardnie_oknaderevyannie-oknaДерев’яні мансардні вікна виготовляються на основі клейової технології. Для виробництва дерев'яних вікон для покрівлі використовується деревина північної сосни. За технологією, дерево розрізають на дощечки, які склеюють в бруски, а потім знову у великій брус, який утворює віконну раму. Клейова технологія створення вікон плюс просочування деревини спеціальним антисептиком і покриття декількома шарами лаку роблять вікна максимально стійкими до високої вологості і сезонних перепадів температур. PVH_mansardnie_oknapvh-oknaПластикові мансардні вікна. Мансардні вікна з пластику (ПВХ) - хороший варіант, який відмінно впишеться в інтер'єр будь мансарди. Перевага таких вікон у їх невибагливості і відмінною практичності в будь-яких умовах. Вікна з пластику не вимагають додаткового догляду, періодичного покриття лаком, вони не вицвітають під впливом УФ- променів. Крім того, пластикові вікна для мансарди забезпечені сталевими профілями, які підвищують ударостійкість конструкції. Такі вікна відмінно підходять для приміщень з підвищеною вологістю.

Конструкція мансардних вікон

  Між фасадними і мансардними вікнами існує маса відмінностей, це пов'язано з тим, що мансардні вікна встановлюються прямо в дах, тому і вимоги до них значно вище. Мансардні вікна складаються з декількох конструктивних елементів - це рама, стулки, склопакет, гідро- і теплоізоляційний оклад, фурнітура та комплектуючі аксесуари.

  Рама (коробка) - це несучий елемент мансардного вікна, саме на нього встановлюються інші елементи вікна. Рама мансардного вікна наділена високою міцністю до механічних і теплових навантажень. Взаєморозташування мансардного вікна і покрівельного покриття відіграє велику роль у забезпечення теплоізоляції. Чим вище вікно виступає над покрівельним покриттям, тим складніше забезпечити необхідну теплоізоляцію. Але виробники покрівельних вікон вирішили цю проблему шляхом нанесення спеціальних рівнів і комплектації рами установочними пластинами. За допомогою цих девайсів стає можливим встановлювати мансардні вікна на одному рівні з покрівельним покриттям, будь це плоска покрівля або профільована черепиця. Більшість моделей сучасних мансардних вікон обладнані вентиляційними пристроями у верхній частині рами. Саме ці вентиляційні клапани забезпечують мікропровітрювання при закритій стулці вікна.

Стулка - рухливий елемент вікна, на який кріпиться склопакет. По периметру стулки розташовані гумові ущільнювачі, завдяки їм стулка щільно прилягає до рами і не дозволяє волозі, пилу і вуличного шуму проникнути в усередину мансардного приміщення. Стулка з'єднується з рамою по засобом осей навішування, що дозволяють відкривати вікно тим або іншим чином.

Склопакети. У мансардних вікнах встановлюються склопакети здатні витримувати ті ж навантаження, що й покрівля - пориви вітру, дощ, сніг і град. Для мансардних вікон виробляють спеціальні однокамерні та двокамерні склопакети з загартованого скла. В результаті термічного загартування, по поверхні скла виникає рівномірно розподілене внутрішнє напруження, підвищують механічну міцність скла в 4 рази. На загартоване скло йде довічна гарантія від розбиття градом, гілками дерев або неакуратне поводження людиною. Всі склопакети мансардних вікон комплектується енергозберігаючим склом, яке в залежності від умов роботи вікна може бути як зовнішнім, так і внутрішнім. Енергозберігаючі вікна значно підвищують ізоляційні властивості приміщення і перешкоджає конденсації водяної пари на внутрішній стороні вікна в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря. Значно збільшують коефіцієнт опору теплопередачі і перешкоджає втраті тепла всередині інертні гази, якими заповнюється простір між склом. Склопакет мансардного вікна може бути світлопоглинаючим, світловідбиваючим, самоочисним ( піролітичне покриття зовнішнього скла дозволяє йому самоочищатися під час дощу), звукопоглинаючим і протиударним. В останньому випадку, при виробництві протиударного скла використовується система триплекс - що складається з двох і більше шарів скла, " склеєних " один з одним по всій поверхні, а між склом додатково встановлюється ударостійка плівка. Основна функція склопакетів з системою триплекс - це захист мансарди від злому і поліпшення теплозберігаючих характеристик. Система захисних механізмів в конструкції мансардного вікна, таких як запобіжники - не дозволяє вийняти склопакет, що ускладнює проникнення в будинок зовні.

Положення ручки. Існує два види розміщення ручки в мансардних вікнах - вгорі або внизу вікна. На практиці, зручність експлуатації мансардного вікна залежить не від місця положення ручки, а швидше від висоти установки вікна і його моделі.

Оклади під мансардні вікна виробляють двох видів – гідроізоляційні і теплоізоляційні. Гідроізоляційні оклади для мансардних вікон призначені для герметичного прилягання мансардного вікна до покрівельного покриття. Високий рівень гідроізоляції мансардного вікна забезпечується за рахунок з'єднання профілів, планок і кріпильних елементів окладу за правилами стоку води. Оклад виконаний так, що його верхня і бічні частини підкладаються під покрівельне покриття, а нижня частина, виконана у вигляді спеціальної спідниці, виходить поверху покрівельного покриття. Спадаюча дощова вода стікає з покрівельного покриття на гідроізоляційний оклад, і, обтікаючи вікно по спеціальних напрямних, спрямовується вниз. Складна форма профілів і ущільнювачів забезпечує максимально високий рівень гідроізоляції мансардного вікна без додаткового застосування спеціальних герметиків або монтажних пін. Що стосується теплоізоляційних окладів, то вони з'явилися порівняно недавно. Їх основне призначення забезпечити додаткову теплоізоляцію і позбавити вузли стикування вікна і покрівельного покриття від «містків холоду». Варто відзначити, що при комплектації вікна теплоізоляційним окладом термін його гарантованого використання зростає в два рази, і у більшості виробників становитиме 10 років. aksessuary

Варто також враховувати, що оклад до мансардному вікна вибирається з урахуванням покрівельного покриття. Проводять оклади під плоску покрівлю (бітумна черепиця ) і профільовану (натуральна і металочерепиця ). Також існують спеціальні підвищуючі оклади для мансардних вікон, які можуть підняти площину установки вікна. Їх використовують для пологих покрівель з кутом нахилу менше 15 -ти градусів. Більш того, за допомогою комбінованих окладів можна створювати оригінальні покрівельні рішення, наприклад, два або три вікна по горизонталі або вертикалі або чотири на чотири. Завдяки комбінованим окладів також можна експериментувати з вікнами різних серій і моделей. Про те, які моделі вікон бувають, ми детально розповімо нижче.

Зовнішні та внутрішні аксесуари мансардних вікон дозволять вам створити додатковий комфорт в приміщенні. До добірних елементів відносяться ручки управління, додаткові замки від дітей, тканинні і плісировані шторки, жалюзі, москітні сітки, затемнюючі та солнцевідбиваючі шторки. Останнім часом, швидкими темпами поширюються технології « розумного будинку ». Тому виробники мансардних вікон не стоять осторонь і також вдосконалять свої вікна розумними функціями. Наприклад, вікна можуть надавати максимальний комфорт за допомогою дистанційного управління з кнопки і пульта ДУ. Датчики дощу і температури автоматично закривають мансардні вікна у випадку дощу і підтримують температуру всередині приміщення, затемнюючи світлові пройми маркізами з електроприводом або відкриваючи створки вікна в положення для мікропровітрювання. Високоточні таймери і годинні радіо - вимикачі закриють або відкриють вікно залежно від закладеної програми або часу доби, а чутливі датчики диму відкриють вікно для видалення диму з приміщення в разі пожежі чи загоряння.

Типи мансардних вікон

За типом відкривання мансардні вікна можна розділити на кілька видів:

Мансардні вікна з середнє- поворотним механізмом Мансардні вікна з підвищеною віссю повороту
Мансардні вікна з комбінованим відкриттям

credniaya_ocМансардні вікна з центральною віссю повороту стулки це класичні моделі мансардних вікон, в яких вісь повороту стулки розташована прямо посередині вікна. Ціни на мансардні вікна з центральною віссю повороту стулки є найдешевшими в порівнянні з вікнами інших способів повороту стулки. За рахунок середньоповоротного механізму нижня частина віконної стулки виходить з приміщення на вулицю, а верхня частина - проникає в усередину, трохи обмежуючи при цьому вільний доступ до відкритого вікна.

povushennaya os porota

Мансардні вікна з піднятою віссю повороту – відмінна альтернатива класичним покрівельним вікнам з средньоповоротним механізмом відкриття. Вісь повороту стулки розташована у них на ¾ висоти вікна, така система надає більш вільний доступ до відкритого вікна. Ціна дахових вікон з підвищеною віссю повороту трохи вище ніж у вікон з центральною віссю.

kombinirovannoe otkr

Мансардні вікна з двома осями повороту стулки поєднують в собі два типи відкриття вікна - по центральній і верхній осі. При верхньому піднятті осі виходить стулка підводиться на кут до 45 градусів і фіксується в будь-якому з обраних проміжних положень, максимально відкриваючи, а можливість відкриття стулки по центральній осі дозволяє фіксувати стулку вікна в зручному положенні для миття зовнішнього боку склопакета.

tonel_svetasvetovoi_tunel svetovoi_tunel2

Світловий тунель -дозволяє зробити кімнати більш світлими і комфортними там, де установка фасадних або мансардних вікон є неможливою. Світловий тунель монтується в дах, за тим же принципом, що і мансардні вікна. У стелю встановлюється плафон, який з'єднується з гофрованого або фіксованого трубою зі світловідбиваючим покриттям.

okno luk1

okno luk

Ви можете не переживати про протіканнях такого вікна, так як світловий тунель комплектується вбудованим універсальним окладом. А наявність фірмових аксесуарів дозволяють світловому тунелю виконувати функцію провітрювання і служити світильником у нічний час доби.

Покрівельні люки або дахові вікна з боковою або верхньою віссю повороту стулки використовуються для виходу на покрівлю з нежитлових горищ при проведенні ремонтних і очисних робіт, а також у разі евакуації.

 

balkoniokno-balkon 2mansardnoe_okno_s_balkonom

Балконні системи для мансард - унікальна розробка в закритому положенні створюється відчуття, що перед вами два мансардних вікна зібраних по вертикалі. Проте варто тільки відкрити таке вікно, як ви розумієте, що перед вами повноцінний балкон без додаткових прибудов. Нижня частина перетворюється на засклені перила огорожі, а верхня стулка піднімається назовні до горизонтального положення, перетворюючись в акуратний навіс. Безумовно, таке разюче інтер'єрне рішення дуже просте у використанні привнесе у ваш мансарду максимум сонячного світла і забезпечить чудовий краєвид. Особливо якщо поруч змонтовано ще два або три таких балкончика. У цьому випадку ви можете отримати чудову терасу.

Аксесуари до мансардних вікон

Для облаштування мансардного приміщення, створення затишку і комфорту вам знадобиться купити сонцезахисні аксесуари для мансардних вікон, ними є рулонні штори, жалюзі, маркізи, рольставні і, звичайно ж, москітні сітки. Сонцезахисні аксесуари для вікон контролюють потрапляння сонячного світла в приміщення.

Аксесуари до мансардних вікон можна умовно поділити на внутрішні ( рулонні і плісировані шторки, жалюзі та москітні сітки) та зовнішні ( маркізи і рольставні)

Внутрішні аксесуари до мансардних віконshtorki zhaluzi

Рулонні штори – найбільш поширений аксесуар, вони в точності відповідають розмірам вікна і їх можна з легкістю зафіксувати в будь-якому положення. Рулонні шторки можуть бути тепло - і світлонепроникними або світлообмежуючими. Світлонепроникні шторки здатні створити в кімнаті темряву навіть в самий сонячний день, такий ефект досягається за рахунок нанесення спеціального лаку на поверхню шторки, а бокові фіксатори дозволяють зафіксувати штору в потрібному положенні.
Крім того, світлонепроникні шторки є ще й теплонепроникаючі, за рахунок вставок з листового алюмінію в нижній частині і спеціального термоізоляційного шару, яким покрита штора. Термоізоляційний шар перешкоджає проникненню світла в приміщення і не пропускає спеку в літній час, а взимку не дозволяє виходити теплу з кімнати. Світлообміжуючі рулонні шторки не пропускають до приміщення прямі промені сонячного світла.

Жалюзі – необхідний атрибут будь-якого мансардного вікна, за допомогою якого ви можете як затемнити, так і створити цікаву гру світлотіні в приміщенні за рахунок зміни кута нахилу пір'я. Зовнішня сторона такого пристосування має тепловідбивне покриття, яка сприяє збереженню тепла взимку і зниження його проникнення влітку. Для регулювання світла та контролювання рівня тепла, жалюзі повертають : для прохолоди влітку покриттям до вікна, з метою заощадження тепла взимку всередину. Москітні сітки - не потребують додаткової реклами, вони відмінно рятують всіх домочадців від дзижчання і укусів комарів і мошки.

Зовнішні аксесуари до мансардних віконmansardnoe_okno_markizety_rollety_shtory

stavni  Рольставні (Ролети). Зовнішні ролети служать для затемнення приміщення, забезпечують тепло -та звукоізоляцію, а також додатковий захист від несанкціонованого проникнення в мансарду. Для любителів всього екологічного, виробники мансардних вікон для покрівлі пропонують рольставні з електроприводом від сонячних батарей, розташованих поруч на даху. Механізм роботи рольставней від сонячної батареї полягає в скупчуванню сонячної енергії у віконному акумуляторі.

Маркизи (Маркізети) - це прозора дрібна сітка, яка виготовляється з матеріалу зі скловолоконної основою, завдяки чому, стає стійкою до атмосферних явищ, при цьому нітрохи не порушує огляд з вікна. Маркіза вважається найефективнішим пристосуванням для захисту мансардного приміщення від зайвого тепла. Вона монтується на зовнішню сторону вікна, але управління маркізою відбувається зсередини. Технічними випробуваннями доведено, що використання маркізи зменшує приблизно на 65 % кількість надходить із сонячним випромінюванням тепла. Наявність зовнішньої маркізи не заважає встановленню жалюзі або штор, працює навіть при відкритому вікні, а в неробочому стані маркізет згорнутий і заправлений під верхню накладку вікна.

Розумні вікна, мансардні вікна з електроприводом і дистанційним управлінням

umnie-okna
roleta_velux_s_elektroupravleniempult DU

«Розумні вікна» - учасне технологічне рішення для управління мансардними вікнами. Дана технологія дозволяє здійснювати дистанційне управління вікном і аксесуарами ( ролетами, шторами, маркізами ), а також програмувати функції вікна : автоматичне відкривання штор при сході сонця або закривання у разі опадів.

Технології «Розумного будинку» в мансардних вікнах

Для максимальної зручності обслуговування мансардних вікон на висоті застосовуються спеціальні функціональні стрижні. Які дозволяють з легкістю відкривати і закривати встановлені на великій висоті дахові вікна і керувати внутрішніми аксесуарами : жалюзі, шторами і зовнішніми маркізами. Але, в наш час все більшу популярність здобувають пристрої для автоматичного управління мансардними вікнами і внутрішніми і зовнішніми аксесуарами. Системи автоматичного управління мансардними вікнами та аксесуарами дозволяють без особливих зусиль управляти вікнами та аксесуарами, встановленими на великій висоті. Розумні технології мансардних вікон дозволяють підключити датчики дощу, вітру і диму і об'єднати їх в мережі з іншими електричними приладами. Управління розумними системами мансардних вікон здійснюється за допомогою настінного перемикача або пульта дистанційного керування. Унікальність і величезну перевагу системи автоматичного управління покрівельних вікон полягає в тому, що її можна без проблем підключити практично до всіх моделей мансардних вікон, навіть встановленим раніше і з дешевших версій. «Розумні вікна» та аксесуари управляються за допомогою радіосигналу який передається в пульт дистанційного керування та представляє систему бездротової двосторонньої комунікації призначеної для управління вікон з електроприводом. Всі маніпуляції з даховими вікнами здійснюються за допомогою пульта ДУ, який програмується і дозволяє управляти всіма підключеними приладами в мережу одночасно або складати власний « сценарій » управління.

Компанії виробники мансардних вікон

На сьогоднішній день, лідируючі позиції на ринку мансардних вікон займають компанії : Рото ( Німеччина ), Факро ( Польща ) і Велюкс ( Данія ). У нас ви можете купити мансардні вікна в Києві і по Україні виробництва Roto, Fakro і Velux.

roto_logo

<<<<<для переходу в розділ натисніть на логотип або картинку товару>>>>>

Roto Frank ( Рото ) - німецький виробник мансардних вікон, який завоював світову популярність, як виробник віконної фурнітури найвищого рівня і постійний новатор у сфері технологічних новинок. Мансардні вікна Рото - це німецька якість, оригінальний дизайн і значний асортимент. Відмінною рисою компанії є виробництво панорамних мансардних вікон з великою площею скління. Компанія Рото вже більше 75 років реалізує свою продукцію на покрівельному ринку.

Мансардні вікна Рото ціни, лінійка розмірів і докладний опис у розділі  --->>> Німецькі мансардні вікна Roto

fakro_logo


Польська компанія «FAKRO» відрізняється невисокою ціною і відмінною якістю мансардних вікон і аксесуарів. Висока якість виробів разом з конкурентною ціною і постійне оновлення товару дозволяють компанії розвиватися швидкими темпами. За останні роки компанія розробила величенний модельний ряд мансардних вікон різної цінової політики від економ класу до преміум. Причому серія мансардних вікон економ класу - не поступається за якістю, Факро дає довічну гарантію на склопакет від розбиття градом (навіть у найпростіших моделях ) і гарантія на всі додаткові елементи від 5 до 10 років залежно від обраної моделі вікна.

Польські вікна для даху Факро ціни, характеристики та асортимент в розділі ------>>>> Мансардні вікна Fakro


velux_logo

Датський виробник мансардних вікон «VELUX» є родоначальником виробництва сучасних мансардних вікон і фурнітури. Постійне впровадження нових технологій та ідей дозволяє їй міцно утримувати лідируючі позиції. Для вологих приміщень Велюкс пропонує білі вологостійкі вікна, виготовлені за унікальною технологією. Каркас вікна складає деревина, а зовнішнім покриттям виступає монолітний поліуретан товщиною більше 5мм. Мансардні вікна Велюкс відомі високою якістю електронної фурнітури і постійним новаторством, взяти хоча б вже згадану балконну систему.

Вікна для даху Велюкс ціни, стандартні розміри вікон, асортимент в розділі ---->>> Мансардні вікна Velux (Данія)

Виробники мансардних вікон пропонують своїм клієнтам величезний асортимент вікон для покрівлі та аксесуарів на будь-який смак і гаманець, від самих найпростіших моделей до високотехнологічних розумних вікон. Механізм відкриття вікон для покрівлі та лінійка їх розмірів здатні задовольнити будь-які переваги клієнтів. Щоб ознайомитися з асортиментом мансардних вікон Рото, Факро і Велюкс перейдіть до розділу сайту --->>> Мансардні вікна, на сайті вказано реальні оптові ціни на мансардні вікна в м. Київ та Україні (склади в регіонах). Для зручності ми розмістили на сайті тільки найбільш популярні моделі мансардних вікон з центральною віссю повороту стулки, але у продажу є також мансардні вікна з підвищеною та комбінованої віссю повороту і комплектуючі аксесуари. Зв'язавшись з нашими менеджерами, ви отримаєте професійну безкоштовну консультацію по мансардним вікнам та допомогу в їх виборі і комплектації. У нас ви можете купити мансардні вікна Roto, Fakro, Velux зі знижкою, за найнижчими цінами.

Діє акція на мансардні вікна, при покупці більше 3- х мансардних вікон ви отримуєте додаткову знижку.

Металлические секционные заборы ТМ Техна

Хиты продаж :)

sovety1

Полезные советы:

sovety2

Полезные статьи:

украина

Компания "D.I.Y.- KROVLYA" осуществляет доставку материалов по всей территории Украины

Киев | Харьков | Донецк | Луганск | Львов | Одесса | Симферополь | Днепропетровск | Винница | Одесса | Житомир | Запорожье | Ивано-франковск | Кировоград | Луцк | Николаев | Полтава | Севастополь | Сумы | Тернополь | Херсон | Черкассы | Чернигов | Ровно | Александрия | Черновцы | Ужгород | Хмельницкий | Алчевск | Артемовск | Белая Церковь | Бердянск | Васильевка | Владимир-Волынский | Днепродзержинск | Евпатория | Белгород-Днестровский | Изюм | Каменец-Подольский | Керч | Ковель | Конотоп | Коростень | Кременчуг | Лубны | Мариуполь | Мелитополь | Никополь | Новая Каховка | Первомайск | Мелитополь | Славянск | Стрый | Северодонецк | Феодосия | Шостка | Белгород-Днестровский | Бердичев | Боярка | Бровары |Умань | Васильков | Вознесенск | Горловка | Кривой Рог | Желтые Воды | Измаил | Ильичевск | Ялта | Краматорск | Мукачево | Обухов | Павлоград | Миргород | Нежин | Нововолынск | Новгород-Волынский | и любые другие города Украины

  Certainteed Київ    QueenTile    fluger    Бікроеласт ХКП ціна    Бікроеласт ХПП    Біполь Техноніколь ОПТ    Ворота Київ    Ворота ціна    Гнучка черепиця Certainteed    Егоза київ купити    Зварна сітки    Композитна металочерепиця    Мідна покрівля    Покрівля м'яка черепиця    Рулонна гідроізоляція    Сітка на паркан зварна    Ціни на бітумну черепицю    американська бітумка    бітумна / гнучка / м'яка черепиця купити Київ    бітумна черепиця    бітумна черепиця GAF    гнучка покрівля    гнучка черепиця    дренаж TOP DN90 РЕ-РР    дренажні системи    купити Бікроеласт ЕКП    купити Бікроеласт ЕПП    купити оцинковану зварену сітку    купити поверхневий водовідвід TOP    купити рулонну гідроізоляцію    купити євроруберойд    ламінована бітумна черепиця    лінійні дренажні системи Тор    м'яка покрівля    м'яка черепиця Certainteed    металочерепиця Pruszynski    плоска покрівля    поверхневий водовідвід    рулонка    система лінійного водовідведення HAURATON TOP ціни    стовпчик для паркану купити    сходи металеві    флюгер купити    флюгер ціна    флюгера    флюгера фото    флюгери    флюгери на дах    євроруберойд Київ    євроруберойд економ класу